20 екзотичних фруктів, про яких ви нічого не знали

20 екзотичних фруктів, про яких ви нічого не знали

Цукрове яблуко (аннона луската). Фрукти чимось схожі на соснову шишку, діаметр їх близько 10 см. У плоду, що має легкий смак заварного крему, біла плоть усередині і невелику кількість насіння.



Маммея американська. Це насправді ягоди, які в діаметрі мають близько 20 см. У ягоди товста зовнішня шкірка і м'яка помаранчева м'якоть всередині, як правило, в центрі знаходиться одне велике насіння, однак, у великих ягід їх близько 4.



Черімойі. М'якоть плоду кремової консистенції дуже ароматна, біла і соковита. Кажуть, що смак плоду схожий на поєднання банана, маракуї, папайї та ананаса.



Платон чудова. Фрукти виростають до розмірів апельсина, при натисканні з них починає сочитися жовта рідина. Усередині фрукта присутня біла м'якоть, що обволікає кілька чорних насіння, яка володіє приємним кисло-солодким смаком.



Кокона. Він росте на невеликих чагарниках, причому виростає дуже швидко: за 9 місяців з насіння можна отримати фрукти, а ще через 2 місяці вони остаточно дозріють. Плоди дуже схожі на ягоди, і бувають червоного, помаранчевого і жовтого кольорів



Хлібне дерево. Плоди за смаком нагадують банан, сирими їх можна їсти, коли вони повністю дозріли, в недостиглому вигляді же їх можна вживати в їжу тільки приготованими.



Лангсат. Шкірка лангсат містить латексне речовина, воно не отруйне, але через нього важко її видаляти, шкірка ж Дуку легко відділяється. Усередині плоду є 5сегментів, деякі з яких містять кілька гірких насіння.



Дакріодес їстівний. Ці жирні плоди, як стверджувалося, можуть покласти край голоду в Африці, оскільки на 48 відсотків фрукти складаються з незамінних жирних кислот, амінокислот, вітамінів і тригліцеридів.



Джаботікаба. Всередині фіолетових круглої форми фруктів міститься м'яка желатинова плоть з 1-4 чорними насінням. Плід дуже солодкий, його можна їсти просто так.



Рамбутан. Плоди, діаметром 3-6 см, мають овальну форму. Плоть трохи жорстка, але легко відділяється від шкірки, на смак рамбутан кисло-солодкий.



Ноні. Дерево плодоносить цілий рік, але, як правило, коли плоди дозрівають, фрукти мають дуже різкий запах. Однак, незважаючи на запах, плід багатий високим вмістом клітковини, вітамінами, білками, залізом і кальцієм,



Марули. Зелений фрукт дозріває і стає жовтим, а біла м'якоть всередині дуже соковита і має приємний аромат.



Морошка. Плід схожий на малину, однак, в його забарвленні більше оранжевого кольору. Вони дуже солодкі, їх вживають в їжу як сирими, так і переробляють в сік, вино, цукерки і варення.



Салака (зміїний фрукт). Усередині знаходяться 3 білих солодких «сегменту», кожен з яких містить невеликі чорні неїстівні насіння. Фрукти мають кисло-солодким смаком, по консистенції нагадують яблука.



Баіль. Всередині знаходиться жовта м'якоть з декількома волохатими насінням, яку можна вживати в їжу свіжої або сушеної.



Хрізофіллум (зоряне яблуко). Плоди круглої форми і фіолетового відтінку, шкірка у них щільна. Якщо плід розрізати горизонтально, то чітко простежується форма зірки в м'якоті.



Карамбола (зоряний фрукт)Оболонка фрукта містить п'ять «хребтів», який при поздовжньому розрізі стає схожим на зірку, через що, власне, плід і отримав таку назву.



Рогата диня.При дозріванні, оболонка дині покривається щільними загостреними жовтими шипами, а м'якоть, подібна желе, знаходить яскраво-зелений колір.



Пітайя. Існує два типи пітайі: кислий, як правило, вживається в їжу в Америці, і солодкий, що росте у всій Азії. Фрукти бувають червоні, жовті і пурпурні, вони володіють дуже приємним ароматом, а солодкий вид на смак дуже схожий на ківі.



Магічний фрукт. Плід не володіє дуже солодким смаком, але після того, як людина його з'їдає глікопротеїн пов'язує смакові рецептори, розташовані на мові людини, і приблизно протягом години перетворює смак будь-якого продукту в солодкий.

7

Комментарии

118.07.13, 20:38

очень интересно,жаль, что перевод косноязычный -- "...рецептори, розташованi на МОВI ( это ,наверное, на язике) людини..."

  218.07.13, 20:48

  попробовала бы почти всё.

  не заставили бы попробовать Дакріодес , уж очень неаппетитно выглядит

   Гость: A-nanta

   319.07.13, 13:07

   Некоторые можно и нас купить))) Но вот как правильно выбрать... И, кстати, по-моему морошка тут лишняя) Это ж ягодка лесная, правда у нас на Украине вроде бы не растет. В Корелии точно есть. Подруга там ела, говорит на сладкий желтый помидор чем то похожа по вкусу)))) Остальное, да, экзотика)) Космическая прям))))