хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Про виховання синів.

Чи то міф, чи легенда, але в усній народній творчості є таке.

3 рочки синочкові:
- Моя мама- найгарніша,найкраща,найдобріша,найрозумніша!!!

13 років синулі:
- Моя мама мудра людина, але говорити їй можна не все.

23 роки синові:
- Моя мати така дурнувата, що нема з ким балакати. Їй нічого не докажеш.

33 роки сину:
- ...і чому я маму не слухав???
5

Коментарі

Гість: Ко4егар

117.10.14, 21:31

Який міф,яка легенда,як що це е в кожной родині

    217.10.14, 21:37Відповідь на 1 від Гість: Ко4егар

    Який міф,яка легенда,як що це е в кожной родині це про Вас ?

      Гість: Ко4егар

      317.10.14, 21:41Відповідь на 2 від h_s_x2

      Так це про нас,сину 36. 4 шлюб,батька не слухав,дай бог шо це останній шлюб,бо вже втомився сватать

        417.10.14, 23:50Відповідь на 3 від Гість: Ко4егар

        Так це про нас,сину 36. 4 шлюб,батька не слухав,дай бог шо це останній шлюб,бо вже втомився сватать Божечко! Хто його виховував і в кого воно таке пішло

          Гість: Ко4егар

          519.10.14, 23:43Відповідь на 4 від h_s_x2

          Не було часу відповісти,з нами все гаразд,то якась бабця в 5 коліні повинна.А як що серйозно не щастит парубку,сподиваюсь с 4 все буде гаразд

            620.10.14, 00:09Відповідь на 5 від Гість: Ко4егар

            Не було часу відповісти,з нами все гаразд,то якась бабця в 5 коліні повинна.А як що серйозно не щастит парубку,сподиваюсь с 4 все буде гаразд Дай, Боже!