Про виховання синів.
- 17.10.14 21:19
- історії
3 рочки синочкові:
- Моя мама- найгарніша,найкраща,найдобріша,найрозумніша!!!
13 років синулі:
- Моя мама мудра людина, але говорити їй можна не все.
23 роки синові:
- Моя мати така дурнувата, що нема з ким балакати. Їй нічого не докажеш.
33 роки сину:
- ...і чому я маму не слухав???
Коментарі
Гість: Ко4егар
117.10.14, 21:31
Який міф,яка легенда,як що це е в кожной родині
h_s_x2
217.10.14, 21:37Відповідь на 1 від Гість: Ко4егар
це про Вас ?


Гість: Ко4егар
317.10.14, 21:41Відповідь на 2 від h_s_x2
Так це про нас,сину 36. 4 шлюб,батька не слухав,дай бог шо це останній шлюб,бо вже втомився сватать


h_s_x2
417.10.14, 23:50Відповідь на 3 від Гість: Ко4егар
Божечко! Хто його виховував і в кого воно таке пішло

Гість: Ко4егар
519.10.14, 23:43Відповідь на 4 від h_s_x2
Не було часу відповісти,з нами все гаразд,то якась бабця в 5 коліні повинна.А як що серйозно не щастит парубку
,сподиваюсь с 4 все буде гаразд
h_s_x2
620.10.14, 00:09Відповідь на 5 від Гість: Ко4егар
Дай, Боже!
