хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

Наши ,,суши,, лучше всех))

Наши ,,суши,, лучше всех))

15

Коментарі

118.10.14, 10:02

боюсь не наші

    218.10.14, 12:50Відповідь на 1 від SFM

    а вообще правда, блюдо это китайцы придумали. так что это суши только китайское

      318.10.14, 12:56Відповідь на 2 від Jagss

      от тільки соус рибний, чи то соєвий - ой гидота. як його їдять

        418.10.14, 18:00Відповідь на 3 від SFM

        cоевый. он солёный очень, вот и получается, как жидкая соль.

          518.10.14, 19:29Відповідь на 4 від Kwaan

          азіатів ще рибний соус пре от це реальна зараза. якщо знать ,як вір робиться.... краще таргана з'їсти ніж соус

            618.10.14, 21:10Відповідь на 5 від SFM

            угу. тебе про крабовые палочки уже рассказывали? Смесь из рыбы, в которой нет рыбы.

              718.10.14, 21:22Відповідь на 6 від Kwaan

              знаю знаю. але єдина проблема, рибу не люблю. єдине що іноді їм, це копчену скумбрію а після того як загробив печінку, і того рідше

                818.10.14, 21:28Відповідь на 7 від SFM

                тоже с рыбой не подружился, но консервы - за милую душу. Добавляют туда что-то, наверное.

                  918.10.14, 21:33Відповідь на 8 від Kwaan

                  підсилювач смаку рулить. колега розповідав. що одна кава *хай буде нескафе голд. якщо купувати в данці, ефект не той, а от в стіку.... виробник кидає конячу дозу хімії, і тоді порядок. після стіків, банки з кавою брати не хочеться.
                  *хоча є і нормальні консерви з мінімум всякого такого, їх реально можна і треба їсти