підсилювач смаку рулить. колега розповідав. що одна кава *хай буде нескафе голд. якщо купувати в данці, ефект не той, а от в стіку.... виробник кидає конячу дозу хімії, і тоді порядок. після стіків, банки з кавою брати не хочеться.
*хоча є і нормальні консерви з мінімум всякого такого, їх реально можна і треба їсти
Коментарі
SFM
118.10.14, 10:02
боюсь не наші
Jagss
218.10.14, 12:50Відповідь на 1 від SFM
а вообще правда, блюдо это китайцы придумали. так что это суши только китайское
SFM
318.10.14, 12:56Відповідь на 2 від Jagss
от тільки соус рибний, чи то соєвий - ой гидота. як його їдять
Kwaan
418.10.14, 18:00Відповідь на 3 від SFM
cоевый. он солёный очень, вот и получается, как жидкая соль.
SFM
518.10.14, 19:29Відповідь на 4 від Kwaan
азіатів ще рибний соус пре
от це реальна зараза. якщо знать ,як вір робиться.... краще таргана з'їсти ніж соус
Kwaan
618.10.14, 21:10Відповідь на 5 від SFM
угу.
тебе про крабовые палочки уже рассказывали? Смесь из рыбы, в которой нет рыбы.
SFM
718.10.14, 21:22Відповідь на 6 від Kwaan
Kwaan
818.10.14, 21:28Відповідь на 7 від SFM
тоже с рыбой не подружился, но консервы - за милую душу. Добавляют туда что-то, наверное.
SFM
918.10.14, 21:33Відповідь на 8 від Kwaan
підсилювач смаку рулить. колега розповідав. що одна кава *хай буде нескафе голд. якщо купувати в данці, ефект не той, а от в стіку.... виробник кидає конячу дозу хімії, і тоді порядок. після стіків, банки з кавою брати не хочеться.
*хоча є і нормальні консерви з мінімум всякого такого, їх реально можна і треба їсти