хочу сюди!

Знайомства

Анна

38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років

1 фотографія

Зритель еще тот!!!

Говорят, когда ночью не можешь уснуть, значит, ты кому-то снишься.
Я никак не пойму, кто уже месяц там сериал про меня смотрит?
8

Коментарі

11.12.14, 11:12

шо за сериал, про шо ?

    21.12.14, 18:30Відповідь на 1 від Mykolaj_58

    шо за сериал, про шо ?

    не говорит никто, о чем тот сериал

      31.12.14, 20:49Відповідь на 2 від h_s_x2

      знать надоть спать с тем "кем-то" вместе, а ноччю розбудить його і спитать:

      "Шо тобі сниться, крейсер Аврора !?"

      _

        41.12.14, 22:50Відповідь на 3 від Mykolaj_58

        знать надоть спать с тем "кем-то" вместе, а ноччю розбудить його і спитать:

        "Шо тобі сниться, крейсер Аврора !?"

        _
        я сплю в одній кімнаті зі своєю собакою, тому навіть якщо спитаю і вона розкаже, то я не все зрозумію

          51.12.14, 22:53Відповідь на 4 від h_s_x2

            61.12.14, 23:01Відповідь на 5 від Mykolaj_58

            нема чому журитися. Навпаки-, бо ніхто не образить, не зіпсує настрій, не витягне по максимуму енергію. А собачинка у мене чиста, без запаху, розумничка, вміє сама оцінити ситуацію і зрозуміти без слів, вона навіть біль знімати уміє, а всі інші уміють лише завдавати болю

              71.12.14, 23:22Відповідь на 6 від h_s_x2

              певно тобі дісталося від людей....

              ...згадався вислів: "чим більше я пізнаю людей, тим більше мені подобаються собаки!"

                82.12.14, 01:31Відповідь на 7 від Mykolaj_58

                собаку першого тихцем принесла з хутора додому,всупереч заборонам батьків,тиждень майже не спала,бо воно ж маленьке скучало за мамою,по ночах скавчало, я його тулила до себе,щоб ніхто не чув. Якоїсь ночі сильно заснула, цуцик заплакав,- моя таємниця відкрилася. Так у нас з"явився собака.Отже, собак я любила вже тоді, коли ще зовсім не могла проаналізувати,чи знаю я людей, адже ще навіть в школу не ходила.До речі,все життя і коней дуже люблю (добре,що хоч лоша додому не принесла) Зате рятувала пташенят,що випали з гнізда, і кішку з виводком годувала,- вона цілим сімейством перейшла до нас жити,- у нас стало 2 кішки і 10 кошенят.Тато пообіцяв з дому вигнати,якщо не знайду господиню приблудній котячій родині.Ревіла,коли кололи свиней чи рубали птицю домашню, не чищу живої риби

                  92.12.14, 01:45Відповідь на 7 від Mykolaj_58

                  ...не люблю букетів, бо мені болить зріз квітки. І не розумію, як можна букет назвати гарним, якщо ті квіти зрізані - вже смертельно ранені, і зі стебел стікає сік, наче кров... Для мене гарними можуть бути лише незрізані квіти на клумбі або у вазоні, яких у мене теж багато.
                  Чи дісталося від людей? - Вмію віддалити від себе тих, хто не хоче поводитися по-людськи, не трачу на них нервів, і стараюсь не загаджувати душу злістю, заздрістю чи ненавистю.Часом приходилось брати руки в боки, - а тоді мені вже не важливо, на якому вусі у нього тюбетейка,- вдруге не захоче ображати. Такі міри вкрай рідко застосовувала, але інакше як дітей ростити в цьому світі???Для добра родини можу бути хижачкою, хоч і картаю потім довго себе за це.

                    102.12.14, 09:17Відповідь на 9 від h_s_x2

                    є багато спорідненого в твоїй сповіді: я також вважаю зрізані квіти мертвими, свого часу приніс до роддому квіти в горщиках, про що мені довго нарікали.....
                    ...ми живемо в світі де часто ображають "братів наших менших", постарілу собаку виганяють на вулицу, надоївшу животину залишають на дачі напризволяще....
                    ....ніколи не можу спокійно дивитись, як плаче дитина, яку образила знервована мама....

                    Ми живемо в суспільстві, де поруч можуть виявитись люди, не схожі думками і поступками з нами.....

                    ...може тому таким рятівним для самоспокою є вислів:
                    "Господи, дай мені сили змінити те, що я можу змінити, дай мені мужності прийняти те, що я не в силах змінити, і дай мені мудрості відрізнити одне від іншого!"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна