такую наблюдал лет 15-20 назад. один ездюк увидел просвет в соседнем ряду и ломанулся туда, за ним весь его ряд. а там машина на аварийках. паровозик - 7 штук
такую наблюдал лет 15-20 назад. один ездюк увидел просвет в соседнем ряду и ломанулся туда, за ним весь его ряд. а там машина на аварийках. паровозик - 7 штукшумахеры
Коментарі
vilga
128.01.15, 09:30
такую наблюдал лет 15-20 назад. один ездюк увидел просвет в соседнем ряду и ломанулся туда, за ним весь его ряд. а там машина на аварийках. паровозик - 7 штук
SFM
228.01.15, 10:58
це україна. пдд - ніхто не чув про нього
FozR
328.01.15, 15:35Відповідь на 2 від SFM
Не факт!!!
SFM
428.01.15, 15:36Відповідь на 3 від FozR
винятки є, але їх обмаль
anetta
529.01.15, 00:08Відповідь на 1 від vilga
шумахеры