хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

SFM

дружина - персик

Понедельник день тяжелый... Встаю утром, одеваю тапочки, халат, иду в ванную. Начинаю подготовку к водным процедурам. Дверь открывается, входит моя половина.
- Опять вчера напился?
Я:
- Не-а.
Она (со вздохом):
- А что же ты делаешь?
Я (раздраженно):
- Не видишь, себя в порядок привожу.
Она (с глубоким вздохом):
- А что именно ты собираешься делать - зубы брить или щетину чистить, трансвестит ты мой ненаглядный.
В этот момент я просыпаюсь окончательно, огладываю себя: стою в ванной, в тапочках своей половины, в ее же халате и, что самое интересное, держу в руках «Джилетт» густо намазанный «Аква-фрешем».
6

Коментарі

Гість: Fildepersovui

18.02.15, 13:18

ещё 5 минут надо было полежать

    28.02.15, 13:22Відповідь на 1 від Гість: Fildepersovui

    цікаво було подивитись видовище ?
    одногрупник розповідаю що він прокинувся в той момент коли гребінець зубною пастою намазував. і так ніхто і не взнав. зачіску з спросоння поправляв, чи все ж хотів зуби почистити. причому реальна історія здається 2003 рік

      Гість: Fildepersovui

      38.02.15, 13:34Відповідь на 2 від SFM

      цікаво було подивитись видовище ?
      одногрупник розповідаю що він прокинувся в той момент коли гребінець зубною пастою намазував. і так ніхто і не взнав. зачіску з спросоння поправляв, чи все ж хотів зуби почистити. причому реальна історія здається 2003 рік
      у меня такого никогда не было

        48.02.15, 14:09Відповідь на 3 від Гість: Fildepersovui

        після 6 пар + якийсь підробіток + особисте. я на той час ніде не працював, але після пар запускали якусь стрілячку, побігали, попустило а тоді вже по домам. а народ з пар на роботу, тоді особисте а тоді домашка а тоді спать..... я їх розумію

          Гість: Fildepersovui

          58.02.15, 15:26Відповідь на 4 від SFM

          після 6 пар + якийсь підробіток + особисте. я на той час ніде не працював, але після пар запускали якусь стрілячку, побігали, попустило а тоді вже по домам. а народ з пар на роботу, тоді особисте а тоді домашка а тоді спать..... я їх розуміюТак долго не протянешь

            68.02.15, 15:33Відповідь на 5 від Гість: Fildepersovui

            3 роки. а після цього практично 98% групи сказало ну його. маленька частинка групи ще 6 років відкатала але вже на заочкі

              Гість: Fildepersovui

              79.02.15, 08:44Відповідь на 6 від SFM

              3 роки. а після цього практично 98% групи сказало ну його. маленька частинка групи ще 6 років відкатала але вже на заочкія бы раньше сказал 'ну його'

                89.02.15, 09:28Відповідь на 7 від Гість: Fildepersovui

                освіта штука потрібна

                  Гість: Fildepersovui

                  99.02.15, 14:18Відповідь на 8 від SFM

                  освіта штука потрібна но сейчас неизвестно что будет нужно и как дальше жить

                    109.02.15, 14:21Відповідь на 9 від Гість: Fildepersovui

                    2002-2005 відносно сьабільно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна