вибач, але ти ***** ( там погане слово, не кажу, бо образишся).
Спілкування, то не спільне життя, я багато з ким спілкуюсь і це ж не означає, що я з усіма маю побратись. Чи ти хочеш сказати, що спілкуюєшся тільки з тими хто тобі подобаеться візуально, чи по характеру? І позитивних, чи негативних людей не існує апріорі, всі ми маємо і негативні і позитивні риси, просто вибираємо кому що показувать, хіба не так?
Коментарі
Гість: Михалычна
115.03.15, 15:34
Гість: Ksuter
215.03.15, 15:41
Lilend
315.03.15, 23:35Відповідь на 1 від Гість: Михалычна
Lilend
415.03.15, 23:35Відповідь на 2 від Гість: Ksuter
SFM
516.03.15, 09:40
*если такая имеется
Lilend
616.03.15, 10:40Відповідь на 5 від SFM
SFM
716.03.15, 11:02Відповідь на 6 від Lilend
хотів спошлить, але не буду. тут руки ноги чи інші кінцівки не при чому. вона або є або немає. бачу що набридло і пішла від всих
Lilend
816.03.15, 11:22Відповідь на 7 від SFM
SFM
916.03.15, 11:26Відповідь на 8 від Lilend
не єврей, але відповім питанням на питання: якщо я така паця, чому ти зі мною спілкуєшся ?
ти вся хороша і позитивна а я ні 
Lilend
1016.03.15, 11:36Відповідь на 9 від SFM
Спілкування, то не спільне життя, я багато з ким спілкуюсь і це ж не означає, що я з усіма маю побратись