хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

Дружба-это...

Дружба-это...

















30

Коментарі

14.04.15, 15:22

    24.04.15, 22:25Відповідь на 1 від Sashagon

      Гість: oksanitka

      34.04.15, 23:31

        44.04.15, 23:33Відповідь на 3 від Гість: oksanitka

          Гість: ехин

          55.04.15, 00:53

          Дружба - это жизнь.

            Гість: ехин

            65.04.15, 00:56

            Если ты не дружил - значит ты не жил и не дышал. Как то так.

              76.04.15, 13:09

              класс