не факт. іноді буває не так. пояснюєш людині не роби от так, бо буде от так. у відповідь шшшш. зробила в далі сльози. іноді згарячу можу і сам пошипіти важкий на підйом ..... загалом недоліків вистачає.
подруга казала що мене практично не розумі, коли починає розуміти. стає страшно
не факт. іноді буває не так. пояснюєш людині не роби от так, бо буде от так. у відповідь шшшш. зробила в далі сльози. іноді згарячу можу і сам пошипіти важкий на підйом ..... загалом недоліків вистачає.
подруга казала що мене практично не розумі, коли починає розуміти. стає страшно
А ти ще про мене кажеш, що я складна)))
Коментарі
SFM
130.10.17, 20:32
любі розумні вродливі, за що ви так ?
Ann_net
230.10.17, 20:44Відповідь на 1 від SFM
Черевичком? Щоб любий не втik
SFM
330.10.17, 20:45Відповідь на 2 від Ann_net
ну знаєш......... якщо така як ти, тікати просто безглуздо. а є народ ..... краще вже втекти
Ann_net
430.10.17, 20:47Відповідь на 3 від SFM
Ми всi пухнастики, до певного часу)
SFM
530.10.17, 20:48Відповідь на 4 від Ann_net
не драконити і буде все гуд ?
Ann_net
630.10.17, 20:49Відповідь на 5 від SFM
Десь так) Ти ж мабуть й сам такий?
SFM
730.10.17, 20:54Відповідь на 6 від Ann_net
не факт. іноді буває не так. пояснюєш людині не роби от так, бо буде от так. у відповідь шшшш. зробила в далі сльози. іноді згарячу можу і сам пошипіти
важкий на підйом ..... загалом недоліків вистачає.
подруга казала що мене практично не розумі, коли починає розуміти. стає страшно
Ann_net
830.10.17, 20:56Відповідь на 7 від SFM
А ти ще про мене кажеш, що я складна)))
SFM
930.10.17, 20:58Відповідь на 8 від Ann_net
ти скритна
а я прямий.
SFM
1030.10.17, 21:02Відповідь на 8 від Ann_net
а загалом кожна дівчина - жінка, загадка !