вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
lorensy
kisulechka2
18.08.08, 19:56
Меня за шкирку оттаскивают от компа
28.08.08, 19:59Відповідь на 1 від kisulechka2
Здоровее будешь! Я щас тоже попробую самоустраниться или перейду поплакаться на блоги.
Eloim
38.08.08, 20:08
от первой аж сыкатна шота
48.08.08, 20:09Відповідь на 3 від Eloim
Гість: White Shark
58.08.08, 20:13
третьему надо бороду сбрить
68.08.08, 20:16Відповідь на 5 від Гість: White Shark
девочкой станет!
nak13
78.08.08, 20:32
kazzzantip
88.08.08, 21:57
спасибо, на ночь порыгал
Гість: OmegaDevil
98.08.08, 22:16
ну первая вообще жесть))
108.08.08, 22:38Відповідь на 8 від kazzzantip
Коментарі
kisulechka2
18.08.08, 19:56
lorensy
28.08.08, 19:59Відповідь на 1 від kisulechka2
Здоровее будешь! Я щас тоже попробую самоустраниться или перейду поплакаться на блоги.

Eloim
38.08.08, 20:08
от первой аж сыкатна шота
lorensy
48.08.08, 20:09Відповідь на 3 від Eloim
Гість: White Shark
58.08.08, 20:13
третьему надо бороду сбрить

lorensy
68.08.08, 20:16Відповідь на 5 від Гість: White Shark
девочкой станет!
nak13
78.08.08, 20:32
kazzzantip
88.08.08, 21:57
спасибо, на ночь порыгал
Гість: OmegaDevil
98.08.08, 22:16
lorensy
108.08.08, 22:38Відповідь на 8 від kazzzantip