вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
Гість: Inf1nity9
111.08.08, 22:45
жесть де ти це знайшла???
анонім
211.08.08, 23:34Відповідь на 1 від Гість: Inf1nity9
свои источники)))
311.08.08, 23:40
цікаво навіщо ти це робиш?
411.08.08, 23:53Відповідь на 3 від Гість: Inf1nity9
что?
Motik
512.08.08, 00:57
хи ой помню решал такие задачки в классе 9
Гість: Пупкин ВФ
612.08.08, 01:27
Ань, а яка буде відповідь такої границі? Lim 1 при x, який прямує до нескінченності Доведи, що можеш з них сміятись.
712.08.08, 07:39
812.08.08, 09:11Відповідь на 5 від Motik
мы такое в 9 не делали....
912.08.08, 09:13Відповідь на 6 від Гість: Пупкин ВФ
я еще не проходила Lim.. но до такого точно не додумалась бы)
1012.08.08, 10:17Відповідь на 8 від анонім
ну я в физ-мат классе учился мы еще такое перед летними каникулами в 8 классе начали разбирать хи хи)))
Коментарі
Гість: Inf1nity9
111.08.08, 22:45
де ти це знайшла???
анонім
211.08.08, 23:34Відповідь на 1 від Гість: Inf1nity9
Гість: Inf1nity9
311.08.08, 23:40
цікаво навіщо ти це робиш?
анонім
411.08.08, 23:53Відповідь на 3 від Гість: Inf1nity9
Motik
512.08.08, 00:57
хи ой помню решал такие задачки в классе 9

Гість: Пупкин ВФ
612.08.08, 01:27
Ань, а яка буде відповідь такої границі?
Доведи, що можеш з них сміятись.
Lim 1 при x, який прямує до нескінченності
Гість: Inf1nity9
712.08.08, 07:39
анонім
812.08.08, 09:11Відповідь на 5 від Motik
мы такое в 9 не делали....
анонім
912.08.08, 09:13Відповідь на 6 від Гість: Пупкин ВФ
но до такого точно не додумалась бы)
Motik
1012.08.08, 10:17Відповідь на 8 від анонім