вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Голубка
Гість: Корчагин
116.08.08, 20:49
Во попадалово-жаль чела -трупак -100%
216.08.08, 23:42Відповідь на 1 від Гість: Корчагин
Во попадалово-жаль чела -трупак -100%да,жутко
Alfa145
317.08.08, 18:40
УЖАС!!!!!!!!!!!!!!!!
417.08.08, 18:43Відповідь на 3 від Alfa145
УЖАС!!!!!!!!!!!!!!!!да,печально
Коментарі
Гість: Корчагин
116.08.08, 20:49
Голубка
216.08.08, 23:42Відповідь на 1 від Гість: Корчагин
да,жутко

Alfa145
317.08.08, 18:40
УЖАС!!!!!!!!!!!!!!!!

Голубка
417.08.08, 18:43Відповідь на 3 від Alfa145
да,печально