хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Вот так в Турции общаються :)

Вот так в Турции общаються :) - надписи

9

Коментарі

Гість: _Black_Joker_

16.09.08, 17:22

    27.09.08, 07:09


      37.09.08, 17:13

      А исчо мы гаврим па-хахольски

        47.09.08, 18:11

          Гість: Zybr

          57.09.08, 20:28


            Гість: БСН

            67.09.08, 20:53

              Гість: КРЕМЕНЧУГ

              78.09.08, 08:03

              ми тоже говорим по руски