вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Lady Boss
Гість: _Black_Joker_
16.09.08, 17:22
Keshka
27.09.08, 07:09
kalakop
37.09.08, 17:13
А исчо мы гаврим па-хахольски
Yurchyk
47.09.08, 18:11
Гість: Zybr
57.09.08, 20:28
Гість: БСН
67.09.08, 20:53
Гість: КРЕМЕНЧУГ
78.09.08, 08:03
ми тоже говорим по руски
Коментарі
Гість: _Black_Joker_
16.09.08, 17:22
Keshka
27.09.08, 07:09
kalakop
37.09.08, 17:13
А исчо мы гаврим па-хахольски
Yurchyk
47.09.08, 18:11
Гість: Zybr
57.09.08, 20:28
Гість: БСН
67.09.08, 20:53
Гість: КРЕМЕНЧУГ
78.09.08, 08:03