Наталія
40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років
NiRvAnA
Гном Котя
119.09.08, 13:42
И Ваши тоже!
219.09.08, 13:45Відповідь на 1 від Гном Котя
spasibo4ki
Гість: YarikP
319.09.08, 13:54Відповідь на 1 від Гном Котя
И Ваши тоже! хорошо подметил
419.09.08, 13:59Відповідь на 3 від Гість: YarikP
И тебе ДОБРОГО дня!!!
519.09.08, 14:05Відповідь на 4 від Гном Котя
И тебе ДОБРОГО дня!!! спасибки......И тебе превосходной тяпницы!!
619.09.08, 14:05Відповідь на 3 від Гість: YarikP
719.09.08, 14:07Відповідь на 6 від NiRvAnA
я автора,вообще расцеловать предлагаю за такие пожелания
819.09.08, 14:12Відповідь на 7 від Гість: YarikP
a gde ego najti?
919.09.08, 14:16Відповідь на 8 від NiRvAnA
a gde ego najti?я тебя предлагал ....ладнокак соавтора
1019.09.08, 14:19Відповідь на 9 від Гість: YarikP
nu esli tol'ko v she4ku ,ot etogo ja ne otkazhus'''''''''''
Коментарі
Гном Котя
119.09.08, 13:42
И Ваши тоже!


NiRvAnA
219.09.08, 13:45Відповідь на 1 від Гном Котя
spasibo4ki

Гість: YarikP
319.09.08, 13:54Відповідь на 1 від Гном Котя
хорошо подметил

Гном Котя
419.09.08, 13:59Відповідь на 3 від Гість: YarikP
И тебе ДОБРОГО дня!!!

Гість: YarikP
519.09.08, 14:05Відповідь на 4 від Гном Котя
спасибки......И тебе превосходной тяпницы!!

NiRvAnA
619.09.08, 14:05Відповідь на 3 від Гість: YarikP
Гість: YarikP
719.09.08, 14:07Відповідь на 6 від NiRvAnA
я автора,вообще расцеловать предлагаю за такие пожелания

NiRvAnA
819.09.08, 14:12Відповідь на 7 від Гість: YarikP
a gde ego najti?
Гість: YarikP
919.09.08, 14:16Відповідь на 8 від NiRvAnA
я тебя предлагал
....ладнокак соавтора 
NiRvAnA
1019.09.08, 14:19Відповідь на 9 від Гість: YarikP
nu esli tol'ko v she4ku ,ot etogo ja ne otkazhus'''''''''''