Анна
38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років
lorensy
Гість: Losjons
14.11.08, 19:13
апасна для жизни?
24.11.08, 19:14Відповідь на 1 від Гість: Losjons
а кто их поймет?
Гість: _Avenger_
34.11.08, 19:15
А чяво низя трогаць???
44.11.08, 19:17Відповідь на 3 від Гість: _Avenger_
Потому что не продаются!
54.11.08, 19:18
трогаць можна толька нежна и ласкава почесывая за ушком
64.11.08, 19:19Відповідь на 5 від Гість: Losjons
низнаю, рисковать нибуду
Mag-nolia
74.11.08, 19:23Відповідь на 5 від Гість: Losjons
трогаць можна толька нежна и ласкава почесывая за ушкомМожна я пачишу сваей лапкай
84.11.08, 19:24Відповідь на 6 від lorensy
низнаю, рисковать нибудуа риск - благороднае дело
94.11.08, 19:24Відповідь на 7 від Mag-nolia
трогаць можна толька нежна и ласкава почесывая за ушкомМожна я пачишу сваей лапкайЧеши, дарахайа!
104.11.08, 19:26Відповідь на 7 від Mag-nolia
трогаць можна толька нежна и ласкава почесывая за ушкомМожна я пачишу сваей лапкай ничивосибе у тибя маникюр или это педикюр
Коментарі
Гість: Losjons
14.11.08, 19:13
апасна для жизни?

lorensy
24.11.08, 19:14Відповідь на 1 від Гість: Losjons
а кто их поймет?
Гість: _Avenger_
34.11.08, 19:15
А чяво низя трогаць???
lorensy
44.11.08, 19:17Відповідь на 3 від Гість: _Avenger_
Потому что не продаются!

Гість: Losjons
54.11.08, 19:18
трогаць можна
толька нежна и ласкава почесывая за ушком 
lorensy
64.11.08, 19:19Відповідь на 5 від Гість: Losjons
низнаю, рисковать нибуду
Mag-nolia
74.11.08, 19:23Відповідь на 5 від Гість: Losjons
Можна я пачишу сваей лапкай
Гість: Losjons
84.11.08, 19:24Відповідь на 6 від lorensy
а риск - благороднае дело

lorensy
94.11.08, 19:24Відповідь на 7 від Mag-nolia
Чеши, дарахайа!

Гість: Losjons
104.11.08, 19:26Відповідь на 7 від Mag-nolia
ничивосибе у тибя маникюр
или это педикюр