вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ОЙ
Гість: Losjons
111.11.08, 12:43
211.11.08, 12:48Відповідь на 1 від Гість: Losjons
(не чекаясь)
311.11.08, 12:50Відповідь на 2 від ОЙ
(не чекаясь)помянем
Гість: DaryaVP
411.11.08, 13:03
AZV
511.11.08, 13:50
Памятник называеться "Жопу мы уже сделали"
611.11.08, 14:21Відповідь на 5 від AZV
Памятник называеться "Жопу мы уже сделали"Полный стабилиздец
711.11.08, 14:22Відповідь на 4 від Гість: DaryaVP
811.11.08, 14:33Відповідь на 6 від ОЙ
911.11.08, 16:23Відповідь на 8 від AZV
Ком 2
Коментарі
Гість: Losjons
111.11.08, 12:43
ОЙ
211.11.08, 12:48Відповідь на 1 від Гість: Losjons
Гість: Losjons
311.11.08, 12:50Відповідь на 2 від ОЙ
помянем
Гість: DaryaVP
411.11.08, 13:03
AZV
511.11.08, 13:50
Памятник называеться "Жопу мы уже сделали"
ОЙ
611.11.08, 14:21Відповідь на 5 від AZV
Полный стабилиздец

ОЙ
711.11.08, 14:22Відповідь на 4 від Гість: DaryaVP
AZV
811.11.08, 14:33Відповідь на 6 від ОЙ
ОЙ
911.11.08, 16:23Відповідь на 8 від AZV
Ком 2