вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Ivanov777
AstreA7
122.11.08, 08:50
.......
Jane Doe
222.11.08, 10:48
Гість: ЮлА - Юльчик
322.11.08, 11:36
о,ужас
422.11.08, 12:10Відповідь на 1 від AstreA7
хихихи, какие близняшки
522.11.08, 12:11Відповідь на 2 від Jane Doe
не пугайся так
622.11.08, 12:11Відповідь на 3 від Гість: ЮлА - Юльчик
шо страшно?
722.11.08, 14:24Відповідь на 6 від Ivanov777
конечно!
Гість: la Dolce_Vita
822.11.08, 14:26
922.11.08, 14:28Відповідь на 8 від Гість: la Dolce_Vita
спасибо
Гість: Yamaro
1022.11.08, 17:42
ёпТь , я б если в натуре их увидел бы в обморок точно б упал
Коментарі
AstreA7
122.11.08, 08:50
Jane Doe
222.11.08, 10:48
Гість: ЮлА - Юльчик
322.11.08, 11:36
о,ужас
Ivanov777
422.11.08, 12:10Відповідь на 1 від AstreA7
хихихи, какие близняшки

Ivanov777
522.11.08, 12:11Відповідь на 2 від Jane Doe
не пугайся так
Ivanov777
622.11.08, 12:11Відповідь на 3 від Гість: ЮлА - Юльчик
шо страшно?

Гість: ЮлА - Юльчик
722.11.08, 14:24Відповідь на 6 від Ivanov777
конечно!
Гість: la Dolce_Vita
822.11.08, 14:26
Ivanov777
922.11.08, 14:28Відповідь на 8 від Гість: la Dolce_Vita
спасибо
Гість: Yamaro
1022.11.08, 17:42
ёпТь
, я б если в натуре их увидел бы в обморок точно б упал