вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ОЙ
Mag-nolia
123.11.08, 19:33
Кисулечка в дозоре!!!!
Корнет
223.11.08, 19:35Відповідь на 1 від Mag-nolia
Точно? шота я иё не вижу пака шо...
323.11.08, 19:38Відповідь на 2 від Корнет
Гаварю ж в дазоре!!!!
423.11.08, 19:45Відповідь на 3 від Mag-nolia
панятна... а ты шо это с праци и сразу в инет?
523.11.08, 19:48Відповідь на 4 від Корнет
А кто мне запретит?Уже успела нажарить картошку и накормить себя и ребёнка....Заслужила расслабиться!!!!
623.11.08, 19:51Відповідь на 5 від Mag-nolia
та да...как метеор прямо ну шо ж - расслабляйся на здоровье!
723.11.08, 19:53Відповідь на 6 від Корнет
Гість: Rusl@na
823.11.08, 20:37
Високо сижу, далєко гляжу...
kisulechka2
926.11.08, 20:37
Скоро буду
1026.11.08, 22:33Відповідь на 9 від kisulechka2
Ну,ты...это...заходи ,если шо
Коментарі
Mag-nolia
123.11.08, 19:33
Кисулечка в дозоре!!!!

Корнет
223.11.08, 19:35Відповідь на 1 від Mag-nolia
Точно? шота я иё не вижу пака шо...
Mag-nolia
323.11.08, 19:38Відповідь на 2 від Корнет
Гаварю ж в дазоре!!!!

Корнет
423.11.08, 19:45Відповідь на 3 від Mag-nolia
панятна...
а ты шо это с праци и сразу в инет? 
Mag-nolia
523.11.08, 19:48Відповідь на 4 від Корнет
А кто мне запретит?Уже успела нажарить картошку и накормить себя и ребёнка....Заслужила расслабиться!!!!
Корнет
623.11.08, 19:51Відповідь на 5 від Mag-nolia
Mag-nolia
723.11.08, 19:53Відповідь на 6 від Корнет
Гість: Rusl@na
823.11.08, 20:37
Високо сижу, далєко гляжу...
kisulechka2
926.11.08, 20:37
Скоро буду
ОЙ
1026.11.08, 22:33Відповідь на 9 від kisulechka2
Ну,ты...это...заходи ,если шо
