вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
KIA81
дельфина
17.12.08, 22:11
И не сашчытать Долгожитель
Al KazlOFF
27.12.08, 22:42
Столько не живут
Гість: Serpikus
37.12.08, 23:36
Э-э шестнадцать
Scorpy_N
48.12.08, 12:30
безлич
58.12.08, 13:13Відповідь на 4 від Scorpy_N
Гість: МозгоКрут
68.12.08, 18:04
Рождество, млин, Христово... не иначе...
Гість: BMW7
78.12.08, 18:57
а не внапряг столько лет землю топтать?
88.12.08, 18:57Відповідь на 6 від Гість: МозгоКрут
Гість: КАР_НИЗ
98.12.08, 21:15
Ровно 328
борода77
108.12.08, 21:17
Это года Адаму или Иисусу?
Коментарі
дельфина
17.12.08, 22:11
И не сашчытать
Долгожитель 
Al KazlOFF
27.12.08, 22:42
Столько не живут

Гість: Serpikus
37.12.08, 23:36
Э-э шестнадцать
Scorpy_N
48.12.08, 12:30
безлич
KIA81
58.12.08, 13:13Відповідь на 4 від Scorpy_N
Гість: МозгоКрут
68.12.08, 18:04
Рождество, млин, Христово... не иначе...

Гість: BMW7
78.12.08, 18:57
а не внапряг столько лет землю топтать?
Гість: BMW7
88.12.08, 18:57Відповідь на 6 від Гість: МозгоКрут
Гість: КАР_НИЗ
98.12.08, 21:15
Ровно 328
борода77
108.12.08, 21:17
Это года Адаму или Иисусу?