хочу сюди!

Знайомства

Наталія

40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

3 фотографії

моржи на лыжах

моржи на лыжах - горы, снег













12

Коментарі

123.03.09, 16:16

перший нах)
Та вони ж хворі! Якщо ще ні то стануть...

    Гість: Belka789

    223.03.09, 16:16

    Сумашедшие!!!

      Гість: Jim Beam

      323.03.09, 16:22

      Та там тепло, в мае мона спакойну так катать, главное непадать ато бона буит

        Гість: KAPJICOH

        423.03.09, 16:25

        .....а ещё есть "тюлени на лыжах","пингвины на лыжах" и "белые медведи на лыжах"...



          523.03.09, 16:26

          я в травні так само катався у нас на Драгобраті років 5 тому.
          нічого страшного в цьому нема!

            623.03.09, 16:34

            загорали красавчики

              723.03.09, 16:51

              бррр бррр брр

                823.03.09, 16:56

                главное шарфик

                  923.03.09, 17:06

                  ненормальные

                    1023.03.09, 17:49Відповідь на 5 від Hommer

                    да-да, абсолютно согласен! кто не знает - вообще не пишите. какие нафик моржи?????

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна