вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Voila!
Гість: М@ry!
125.04.09, 18:16
225.04.09, 20:14Відповідь на 1 від Гість: М@ry!
Гість: ххх_ххх_ххх
325.04.09, 21:32
у них че, газы такие мошные? а если паджечь то ваще в потолок влетят
425.04.09, 21:38Відповідь на 3 від Гість: ххх_ххх_ххх
Пучит и глючит?
525.04.09, 21:42Відповідь на 4 від Voila!
кежиром с гароховым супом перекармили
625.04.09, 21:48Відповідь на 5 від Гість: ххх_ххх_ххх
Нифигасе меню у спортсменов!!!
725.04.09, 21:49Відповідь на 6 від Voila!
папробуй
825.04.09, 21:55Відповідь на 7 від Гість: ххх_ххх_ххх
Не, пасибки, я лучше салатик пожую
925.04.09, 21:56Відповідь на 8 від Voila!
и будишь ты худой, как велосипед...
1025.04.09, 22:01Відповідь на 9 від Гість: ххх_ххх_ххх
Зато с нормальным выражением лица
Коментарі
Гість: М@ry!
125.04.09, 18:16
Voila!
225.04.09, 20:14Відповідь на 1 від Гість: М@ry!
Гість: ххх_ххх_ххх
325.04.09, 21:32
у них че, газы такие мошные?

а если паджечь то ваще в потолок влетят
Voila!
425.04.09, 21:38Відповідь на 3 від Гість: ххх_ххх_ххх
Пучит и глючит?

Гість: ххх_ххх_ххх
525.04.09, 21:42Відповідь на 4 від Voila!
кежиром с гароховым супом перекармили
Voila!
625.04.09, 21:48Відповідь на 5 від Гість: ххх_ххх_ххх
Нифигасе меню у спортсменов!!!
Гість: ххх_ххх_ххх
725.04.09, 21:49Відповідь на 6 від Voila!
папробуй
Voila!
825.04.09, 21:55Відповідь на 7 від Гість: ххх_ххх_ххх
Не, пасибки, я лучше салатик пожую

Гість: ххх_ххх_ххх
925.04.09, 21:56Відповідь на 8 від Voila!
и будишь ты худой, как велосипед...
Voila!
1025.04.09, 22:01Відповідь на 9 від Гість: ххх_ххх_ххх
Зато с нормальным выражением лица
