хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

Всем свинюшкам посвящается.

За віконцем весна розквітала

Небо повнилось першим дощем.

Я стояв і нарізував сало

Величезним кухонним ножем

Ніж ходив у руках методично

І чомусь пригадалось мені

Безневинне таке й симпатичне

Ніжне тіло тієї свині

Пролетіло життя мов хвилина

Добрим словом ніхто не зігрів,

Що ти бачила, бідна скотина,

Лиш корито та засраний хлів.

І тоді, мов обрікши на муки,

Хтось встромив в твоє серце ножа

Ти збагнула, що люди тварюки,

І твоя відлетіла душа.

Ти далеко тепер, моя бджілко,

У своїм, у свинячім раю,

Я ж на кухні сиджу,

П'ю горілку

І тебе потихеньку жую.

Я не злодій, не кат, не злочинець.

В мене друзі, робота, сім'я,

Та який же я, бля, українець
Якщо сала не їстиму я.
25

Коментарі

Гість: аll ways

17.05.09, 12:41


Сало фореве!!!!!!!!!

    27.05.09, 12:47


    вот напомнило:

    Як романтично пахне ковбаса,
    І помідори в банці зашарілись.
    А в пляшоцці так тихо, мов роса,
    Горілочка домашня причаїлась.
    І сало білим зваблює тільцем,
    І хліб підставив загорілу спину.
    Якщо ти млієшь слухаючи це.
    Чому ж тоді не любишь Україну?

      37.05.09, 12:50Відповідь на 2 від SkyNetLPY

      Помню-помню.

        Гість: хотябыч

        47.05.09, 13:03

        сало?-что такое сало?-это белое мясо?

          анонім

          57.05.09, 13:09

          жесть.

            67.05.09, 13:15Відповідь на 4 від Гість: хотябыч

            сало?-что такое сало?-это белое мясо?Это - нямнямка, особенно с черым хлебцем и зелёным лучком...да холодной водочкой.

              77.05.09, 13:17Відповідь на 5 від анонім

              У меня этот стишок в телефоне есть. Периодически прослушиваю и хихикаю, а сегодня решила поделиться со всеми.

                87.05.09, 13:20

                ну просто за душу взяло

                  Гість: Uri-Y

                  97.05.09, 13:22

                  Як сповідь на паперті...

                    Гість: _Ната

                    107.05.09, 13:27


                    бедные свинюшечки

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна