Всем свинюшкам посвящается.
- 7.05.09 12:38
- історії
Небо повнилось першим дощем.
Я стояв і нарізував сало
Величезним кухонним ножем
Ніж ходив у руках методично
І чомусь пригадалось мені
Безневинне таке й симпатичне
Ніжне тіло тієї свині
Пролетіло життя мов хвилина
Добрим словом ніхто не зігрів,
Що ти бачила, бідна скотина,
Лиш корито та засраний хлів.
І тоді, мов обрікши на муки,
Хтось встромив в твоє серце ножа
Ти збагнула, що люди тварюки,
І твоя відлетіла душа.
Ти далеко тепер, моя бджілко,
У своїм, у свинячім раю,
Я ж на кухні сиджу,
П'ю горілку
І тебе потихеньку жую.
Я не злодій, не кат, не злочинець.
В мене друзі, робота, сім'я,
Та який же я, бля, українець
Якщо сала не їстиму я.
Коментарі
Гість: аll ways
17.05.09, 12:41
Сало фореве!!!!!!!!!
SkyNetLPY
27.05.09, 12:47
вот напомнило:
Як романтично пахне ковбаса,
І помідори в банці зашарілись.
А в пляшоцці так тихо, мов роса,
Горілочка домашня причаїлась.
І сало білим зваблює тільцем,
І хліб підставив загорілу спину.
Якщо ти млієшь слухаючи це.
Чому ж тоді не любишь Україну?
Грымза
37.05.09, 12:50Відповідь на 2 від SkyNetLPY
Помню-помню.
Гість: хотябыч
47.05.09, 13:03
сало?-что такое сало?-это белое мясо?
анонім
57.05.09, 13:09
жесть.

Грымза
67.05.09, 13:15Відповідь на 4 від Гість: хотябыч
Это - нямнямка, особенно с черым хлебцем и зелёным лучком...да холодной водочкой.
Грымза
77.05.09, 13:17Відповідь на 5 від анонім
У меня этот стишок в телефоне есть. Периодически прослушиваю и хихикаю, а сегодня решила поделиться со всеми.
RIO
87.05.09, 13:20
ну просто за душу взяло
Гість: Uri-Y
97.05.09, 13:22
Як сповідь на паперті...

Гість: _Ната
107.05.09, 13:27
бедные свинюшечки