это я слепилатю.. а ноги и руки слабо было доделать?а вони йому не потрібні
Гість: NORAH
102.06.09, 16:26Відповідь на 9 від Гість: Святая Ленка
это я слепилатю.. а ноги и руки слабо было доделать?а вони йому не потрібніага ...тебе значит нужны а ему нет?!?!? и хде справедливость?!?? живодерка ты а не добрячка!!
Коментарі
Гість: NORAH
12.06.09, 14:44
это ты слепила?
Селеночка
22.06.09, 15:04Відповідь на 1 від Гість: NORAH
не
я на море только хочу...
Гість: NORAH
32.06.09, 15:15Відповідь на 2 від Селеночка
ой , а я как хочу ты даже не представляешь!!!

Гість: Святая Ленка
42.06.09, 15:19
это я слепила
Селеночка
52.06.09, 15:22Відповідь на 3 від Гість: NORAH
представляю)
Селеночка
62.06.09, 15:22Відповідь на 4 від Гість: Святая Ленка
моя ты кыця
Гість: NORAH
72.06.09, 15:37Відповідь на 4 від Гість: Святая Ленка
тю.. а ноги и руки слабо было доделать?
Гість: Святая Ленка
82.06.09, 16:08Відповідь на 6 від Селеночка
я киця, тока
стисняюся я
Гість: Святая Ленка
92.06.09, 16:09Відповідь на 7 від Гість: NORAH
а вони йому не потрібні

Гість: NORAH
102.06.09, 16:26Відповідь на 9 від Гість: Святая Ленка
ага ...тебе значит нужны а ему нет?!?!? и хде справедливость?!?? живодерка ты а не добрячка!!
