хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Неужели они смеются...

Неужели они смеются...

они ведь ничего не понимают в этом приколе...

аффтар Saturn

14

Коментарі

15.06.09, 14:32

Но тырят по прежнему

    25.06.09, 15:15

    я шото тож нипоняла...

      35.06.09, 15:20Відповідь на 2 від Da LOVE

      хто на фотке???

        45.06.09, 15:24Відповідь на 3 від ПИВОМАН

        Казлоф?

          55.06.09, 15:29Відповідь на 4 від Da LOVE

          Естественно, а они его знают???
          нам смешно...

            65.06.09, 15:40Відповідь на 5 від ПИВОМАН

            а ножки чьи?

              75.06.09, 16:32Відповідь на 6 від Da LOVE

              ПьЕсика вроде

                85.06.09, 17:01Відповідь на 7 від ВибачМала

                эт на 2.05 сходке?
                или 30.05?

                  95.06.09, 17:29Відповідь на 8 від Da LOVE

                  эт на 2.05 сходке?
                  или 30.05?
                  это у них своя сходка была, не знаю когда

                    105.06.09, 17:37Відповідь на 9 від ВибачМала

                    ясн

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна