вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ПИВОМАН
kisulechka2
15.06.09, 14:32
Но тырят по прежнему
Da LOVE
25.06.09, 15:15
я шото тож нипоняла...
35.06.09, 15:20Відповідь на 2 від Da LOVE
хто на фотке???
45.06.09, 15:24Відповідь на 3 від ПИВОМАН
Казлоф?
55.06.09, 15:29Відповідь на 4 від Da LOVE
Естественно, а они его знают??? нам смешно...
65.06.09, 15:40Відповідь на 5 від ПИВОМАН
а ножки чьи?
ВибачМала
75.06.09, 16:32Відповідь на 6 від Da LOVE
ПьЕсика вроде
85.06.09, 17:01Відповідь на 7 від ВибачМала
эт на 2.05 сходке? или 30.05?
95.06.09, 17:29Відповідь на 8 від Da LOVE
эт на 2.05 сходке? или 30.05?это у них своя сходка была, не знаю когда
105.06.09, 17:37Відповідь на 9 від ВибачМала
ясн
Коментарі
kisulechka2
15.06.09, 14:32
Но тырят по прежнему
Da LOVE
25.06.09, 15:15
я шото тож нипоняла...
ПИВОМАН
35.06.09, 15:20Відповідь на 2 від Da LOVE
хто на фотке???
Da LOVE
45.06.09, 15:24Відповідь на 3 від ПИВОМАН
Казлоф?
ПИВОМАН
55.06.09, 15:29Відповідь на 4 від Da LOVE
Естественно, а они его знают???
нам смешно...
Da LOVE
65.06.09, 15:40Відповідь на 5 від ПИВОМАН
а ножки чьи?

ВибачМала
75.06.09, 16:32Відповідь на 6 від Da LOVE
ПьЕсика вроде
Da LOVE
85.06.09, 17:01Відповідь на 7 від ВибачМала
или 30.05?
ВибачМала
95.06.09, 17:29Відповідь на 8 від Da LOVE
это у них своя сходка была, не знаю когда
Da LOVE
105.06.09, 17:37Відповідь на 9 від ВибачМала
ясн
