Наталі
52 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 47-55 років
Voila!
Гість: Chekist
120.06.09, 19:37
...давай,..ты - белыми, я - чёрными..
Sandro24
220.06.09, 20:28
Чей ход?
Гість: afganez
320.06.09, 20:42
неудобно играть, карты падают
ZURABIK
420.06.09, 21:11
klasno, kreativno, efektno
520.06.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Chekist
...давай,..ты - белыми, я - чёрными..и в четыре руки
620.06.09, 21:56Відповідь на 2 від Sandro24
Чей ход? Я - Е2-Е4 диез
720.06.09, 21:57Відповідь на 3 від Гість: afganez
неудобно играть, карты падают ты их нардами прижми
820.06.09, 21:57Відповідь на 4 від ZURABIK
920.06.09, 22:14Відповідь на 7 від Voila!
1020.06.09, 22:22Відповідь на 9 від Гість: afganez
Коментарі
Гість: Chekist
120.06.09, 19:37
Sandro24
220.06.09, 20:28
Чей ход?
Гість: afganez
320.06.09, 20:42
ZURABIK
420.06.09, 21:11
klasno, kreativno, efektno

Voila!
520.06.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Chekist
и в четыре руки

Voila!
620.06.09, 21:56Відповідь на 2 від Sandro24
Voila!
720.06.09, 21:57Відповідь на 3 від Гість: afganez
Voila!
820.06.09, 21:57Відповідь на 4 від ZURABIK
Гість: afganez
920.06.09, 22:14Відповідь на 7 від Voila!
Voila!
1020.06.09, 22:22Відповідь на 9 від Гість: afganez