хочу сюди!

Знайомства

Наталі

52 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 47-55 років

12 фотографій

Сыграем?

Сыграем? - игра, фото

9

Коментарі

Гість: Chekist

120.06.09, 19:37

...давай,..ты - белыми, я - чёрными..

    220.06.09, 20:28

    Чей ход?

      Гість: afganez

      320.06.09, 20:42

      неудобно играть, карты падают

        420.06.09, 21:11

        klasno, kreativno, efektno

          520.06.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Chekist

          ...давай,..ты - белыми, я - чёрными..и в четыре руки

            620.06.09, 21:56Відповідь на 2 від Sandro24

            Чей ход? Я - Е2-Е4 диез

              720.06.09, 21:57Відповідь на 3 від Гість: afganez

              неудобно играть, карты падают ты их нардами прижми

                820.06.09, 21:57Відповідь на 4 від ZURABIK

                  Гість: afganez

                  920.06.09, 22:14Відповідь на 7 від Voila!

                    1020.06.09, 22:22Відповідь на 9 від Гість: afganez

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна