вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ВибачМала
Гість: Катрусичка
129.07.09, 17:57
рас-рас
229.07.09, 17:57Відповідь на 1 від Гість: Катрусичка
ниудивлялось!!!
Гість: Святая Ленка
329.07.09, 17:58
гоп, мля
429.07.09, 18:03Відповідь на 2 від ВибачМала
ниудивлялось!!!а мну вжэ испугалось
529.07.09, 18:03Відповідь на 3 від Гість: Святая Ленка
гоп мля...мы падашлти из за угла...
629.07.09, 18:06Відповідь на 5 від Гість: Катрусичка
из за угля!
729.07.09, 18:13Відповідь на 6 від ВибачМала
из за угля!млять, Девачьки - успокойтесь, please
829.07.09, 18:15Відповідь на 7 від Гість: Святая Ленка
из за угля!млять, Девачьки - успокойтесь, please иди ужо дамой, трафки папей успакаительнай
929.07.09, 18:17Відповідь на 8 від ВибачМала
из за угля!млять, Девачьки - успокойтесь, please иди ужо дамой, трафки папей успакаительнайпайду угля выпью успакаительнава
KIA81
1029.07.09, 18:57
Коментарі
Гість: Катрусичка
129.07.09, 17:57
рас-рас
ВибачМала
229.07.09, 17:57Відповідь на 1 від Гість: Катрусичка
Гість: Святая Ленка
329.07.09, 17:58
гоп, мля
Гість: Катрусичка
429.07.09, 18:03Відповідь на 2 від ВибачМала
а мну вжэ испугалось

Гість: Катрусичка
529.07.09, 18:03Відповідь на 3 від Гість: Святая Ленка
гоп мля...мы падашлти из за угла...
ВибачМала
629.07.09, 18:06Відповідь на 5 від Гість: Катрусичка
из за угля!

Гість: Святая Ленка
729.07.09, 18:13Відповідь на 6 від ВибачМала
млять, Девачьки - успокойтесь, please
ВибачМала
829.07.09, 18:15Відповідь на 7 від Гість: Святая Ленка
иди ужо дамой, трафки папей успакаительнай

Гість: Святая Ленка
929.07.09, 18:17Відповідь на 8 від ВибачМала
пайду угля выпью успакаительнава
KIA81
1029.07.09, 18:57