а по іншому ніяк. вже вкотре намагався відійти від проблем ближніх, але люди не дають це зробити. кожен раз, коли роблю зусилля над собою, знаходиться людина, яка спиняє.
випадковість ?
Гість: woloshin
87.08.09, 22:06
Сразу, без разговоров - в мемориз, бывшему ночальнегу, типер просто соседу распичятаю и подарю - он у мну лёдчик! есть в HD качистве?
Сразу, без разговоров - в мемориз, бывшему ночальнегу, типер просто соседу распичятаю и подарю - он у мну лёдчик! есть в HD качистве?шо есть - то есть...
Сразу, без разговоров - в мемориз, бывшему ночальнегу, типер просто соседу распичятаю и подарю - он у мну лёдчик! есть в HD качистве?шо есть - то есть... подшаманим...
Коментарі
SFM
17.08.09, 21:38
тані. залізяка замість серця - якось не в прикол
Voila!
27.08.09, 21:43Відповідь на 1 від SFM
SFM
37.08.09, 21:47Відповідь на 2 від Voila!
Voila!
47.08.09, 21:53Відповідь на 3 від SFM
Вот именно! Иногда такое необходимо для защиты настоящего
SFM
57.08.09, 21:55Відповідь на 4 від Voila!
Voila!
67.08.09, 22:01Відповідь на 5 від SFM
Просто оказалось, что когда его ранят - это очень больно...
SFM
77.08.09, 22:05Відповідь на 6 від Voila!
а по іншому ніяк. вже вкотре намагався відійти від проблем ближніх, але люди не дають це зробити. кожен раз, коли роблю зусилля над собою, знаходиться людина, яка спиняє.
випадковість ?
Гість: woloshin
87.08.09, 22:06
Voila!
97.08.09, 22:08Відповідь на 8 від Гість: woloshin
Гість: woloshin
107.08.09, 22:12Відповідь на 9 від Voila!
подшаманим...
