вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
gospodarz
Гість: Ego-ist
120.08.09, 17:38
Отож они и лезут в Украину,что там им тесно!
220.08.09, 17:46Відповідь на 1 від Гість: Ego-ist
ой, і не кажи, брате, я теж не проти москалів, але хай вони живуть у своїй банці...
trifolium
312.12.09, 21:18
Коментарі
Гість: Ego-ist
120.08.09, 17:38
Отож они и лезут в Украину,что там им тесно!
gospodarz
220.08.09, 17:46Відповідь на 1 від Гість: Ego-ist
ой, і не кажи, брате, я теж не проти москалів, але хай вони живуть у своїй банці...
trifolium
312.12.09, 21:18