вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ОЙ
анонім
124.08.09, 21:52
якось сумно все.....(
224.08.09, 21:55Відповідь на 1 від анонім
якось сумно все.....(Правда не всегда веселая
ВибачМала
324.08.09, 22:10
ще не вмерла
424.08.09, 22:27Відповідь на 3 від ВибачМала
Не дождутся
Гість: Mighty_rabitt
524.08.09, 23:29
вторая четкая! просто в цель!
624.08.09, 23:35Відповідь на 5 від Гість: Mighty_rabitt
Бывает и такое (25 км от Луганска )
724.08.09, 23:37Відповідь на 6 від ОЙ
зато чесно же) щастя закінчилось)))
Гість: woloshin
825.08.09, 01:03
Первая - чотко, в дюрочьку... теперешнее састаяние нашего войска
925.08.09, 08:14Відповідь на 7 від Гість: Mighty_rabitt
Нифига,прорвемся
1025.08.09, 08:15Відповідь на 8 від Гість: woloshin
Первая - чотко, в дюрочьку... теперешнее састаяние нашего войскаЭто точно
Коментарі
анонім
124.08.09, 21:52
якось сумно все.....(
ОЙ
224.08.09, 21:55Відповідь на 1 від анонім
Правда не всегда веселая
ВибачМала
324.08.09, 22:10
ще не вмерла

ОЙ
424.08.09, 22:27Відповідь на 3 від ВибачМала
Не дождутся

Гість: Mighty_rabitt
524.08.09, 23:29
вторая четкая! просто в цель!
ОЙ
624.08.09, 23:35Відповідь на 5 від Гість: Mighty_rabitt
Бывает и такое
(25 км от Луганска ) 
Гість: Mighty_rabitt
724.08.09, 23:37Відповідь на 6 від ОЙ
Гість: woloshin
825.08.09, 01:03
Первая - чотко, в дюрочьку... теперешнее састаяние нашего войска

ОЙ
925.08.09, 08:14Відповідь на 7 від Гість: Mighty_rabitt
Нифига,прорвемся
ОЙ
1025.08.09, 08:15Відповідь на 8 від Гість: woloshin
Это точно
