хочу сюди!

Знайомства

Анна

38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років

1 фотографія

Рай на Земле

Рай на Земле - красота, море, пейзажи











3

Коментарі

Гість: Будур

130.08.09, 21:49

Это где, Карибы?

    230.08.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Будур

    не знаю... Но очень красиво!

      330.08.09, 21:59

      для раю достатньо коханої людини поруч.
      чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко.
      ех ! добре там є, де нас нема

        430.08.09, 22:06Відповідь на 3 від SFM

        тогда мы поедем туда!

          530.08.09, 22:09Відповідь на 4 від Voila!

            Гість: kilan

            630.08.09, 23:04Відповідь на 3 від SFM

            для раю достатньо коханої людини поруч.
            чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко.
            ех ! добре там є, де нас нема
            ой так добре що вас там нема

              Гість: kilan

              730.08.09, 23:07

              що за рай подивіться як шезлонги нерівно висталені ,
              а може не в Умань а туди рванути

                830.08.09, 23:27Відповідь на 1 від Гість: Будур

                скорей, Бора-бора

                  931.08.09, 07:20Відповідь на 6 від Гість: kilan

                  для раю достатньо коханої людини поруч.
                  чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко.
                  ех ! добре там є, де нас нема
                  ой так добре що вас там нема
                  это ещё почему??? А мне так хочется туда!!!

                    1031.08.09, 07:48Відповідь на 6 від Гість: kilan

                    бажаєш людям того, що хочеш собі ?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна