Анна
38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років
Voila!
Гість: Будур
130.08.09, 21:49
Это где, Карибы?
230.08.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Будур
не знаю... Но очень красиво!
SFM
330.08.09, 21:59
для раю достатньо коханої людини поруч. чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко. ех ! добре там є, де нас нема
430.08.09, 22:06Відповідь на 3 від SFM
тогда мы поедем туда!
530.08.09, 22:09Відповідь на 4 від Voila!
Гість: kilan
630.08.09, 23:04Відповідь на 3 від SFM
для раю достатньо коханої людини поруч. чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко. ех ! добре там є, де нас немаой так добре що вас там нема
730.08.09, 23:07
що за рай подивіться як шезлонги нерівно висталені , а може не в Умань а туди рванути
donking
830.08.09, 23:27Відповідь на 1 від Гість: Будур
скорей, Бора-бора
931.08.09, 07:20Відповідь на 6 від Гість: kilan
для раю достатньо коханої людини поруч. чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко. ех ! добре там є, де нас немаой так добре що вас там нема это ещё почему??? А мне так хочется туда!!!
1031.08.09, 07:48Відповідь на 6 від Гість: kilan
бажаєш людям того, що хочеш собі ?
Коментарі
Гість: Будур
130.08.09, 21:49
Это где, Карибы?
Voila!
230.08.09, 21:55Відповідь на 1 від Гість: Будур
SFM
330.08.09, 21:59
для раю достатньо коханої людини поруч.
чудові шпалери. гори, море, тепла водичка, сонечко.
ех ! добре там є, де нас нема
Voila!
430.08.09, 22:06Відповідь на 3 від SFM
SFM
530.08.09, 22:09Відповідь на 4 від Voila!
Гість: kilan
630.08.09, 23:04Відповідь на 3 від SFM
ой так добре що вас там нема

Гість: kilan
730.08.09, 23:07
а може не в Умань а туди рванути
donking
830.08.09, 23:27Відповідь на 1 від Гість: Будур
Voila!
931.08.09, 07:20Відповідь на 6 від Гість: kilan
SFM
1031.08.09, 07:48Відповідь на 6 від Гість: kilan
бажаєш людям того, що хочеш собі ?