Катюшечка
38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років
lorensy
kisulechka2
17.09.09, 12:48
Ну что от нихещё ждать
27.09.09, 12:49Відповідь на 1 від kisulechka2
Есть еще кое-что...
37.09.09, 12:51Відповідь на 2 від lorensy
Не сомневаюсь
47.09.09, 12:53Відповідь на 3 від kisulechka2
Там невозможно ходить не фотая!
Гість: Катрусичка
57.09.09, 12:55
Бутік сподобався
67.09.09, 12:58Відповідь на 5 від Гість: Катрусичка
Обедаешь?
77.09.09, 12:59Відповідь на 6 від lorensy
ага....начну через минуту
87.09.09, 13:00Відповідь на 7 від Гість: Катрусичка
и я тоже
Гість: Сережик
97.09.09, 18:25
вы что то против одесситов имеете?
Черника
107.09.09, 20:42
точнисимо)) Одесса рулит!
Коментарі
kisulechka2
17.09.09, 12:48
Ну что от нихещё ждать
lorensy
27.09.09, 12:49Відповідь на 1 від kisulechka2
Есть еще кое-что...

kisulechka2
37.09.09, 12:51Відповідь на 2 від lorensy
Не сомневаюсь

lorensy
47.09.09, 12:53Відповідь на 3 від kisulechka2
Там невозможно ходить не фотая!

Гість: Катрусичка
57.09.09, 12:55
Бутік сподобався

lorensy
67.09.09, 12:58Відповідь на 5 від Гість: Катрусичка
Обедаешь?
Гість: Катрусичка
77.09.09, 12:59Відповідь на 6 від lorensy
ага....начну через минуту
lorensy
87.09.09, 13:00Відповідь на 7 від Гість: Катрусичка
и я тоже

Гість: Сережик
97.09.09, 18:25
вы что то против одесситов имеете?

Черника
107.09.09, 20:42
точнисимо))

Одесса рулит!