вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Nervochka
Гість: kilan
113.09.09, 23:01
і де то море???
213.09.09, 23:06Відповідь на 1 від Гість: kilan
Десь там, за туманами..
VikaNika
314.09.09, 00:35
Не упал
mixabest
414.09.09, 02:31
Чуть-чуть не считается и в газетах не пишется
514.09.09, 10:16Відповідь на 3 від VikaNika
Коментарі
Гість: kilan
113.09.09, 23:01
і де то море???

Nervochka
213.09.09, 23:06Відповідь на 1 від Гість: kilan
Десь там, за туманами..
VikaNika
314.09.09, 00:35
Не упал

mixabest
414.09.09, 02:31
Чуть-чуть не считается и в газетах не пишется

Nervochka
514.09.09, 10:16Відповідь на 3 від VikaNika