Цілком з тобою згіден. Я все теж кажу:"Хто більший націоналіст? Українець, який проживає на своїй споконвічній рідній землі, який хоче говорити сам та вчити своїх дітей, своєю рідною українською мовою, чи росіянин, що поселився на нашій український землі, став просто громадянином України, проживає багато років у нас та не бажає розмовляти державною мовою. Та щей до того зневажливо ставиться до всього українського." Виникають такі питання: "А чи потрібні Україні такі громадяни?" А взагалі, мови потрібно знати, чим більше, тим краще.
Є відповідь, но її сформулювати треба на ясну голову.
Ви (ти?) не будете проти якщо я її дам пізніше? Просто дуже цікаво продовжити розмову з вами на дану тему.
Коментарі
Aywengo
126.09.09, 18:11
Ну нічого собі, яка смакота в національних прапорах. Якраз до коньячку.

Айван
226.09.09, 20:08Відповідь на 1 від Aywengo
Слово "Національне" всіх відлякує
навіть друзів
Чому? Це ж найрідніше, передається з покоління в покоління?
Aywengo
326.09.09, 20:37Відповідь на 2 від Айван
Цілком з тобою згіден. Я все теж кажу:"Хто більший націоналіст? Українець, який проживає на своїй споконвічній рідній землі, який хоче говорити сам та вчити своїх дітей, своєю рідною українською мовою, чи росіянин, що поселився на нашій український землі, став просто громадянином України, проживає багато років у нас та не бажає розмовляти державною мовою. Та щей до того зневажливо ставиться до всього українського." Виникають такі питання: "А чи потрібні Україні такі громадяни?" А взагалі, мови потрібно знати, чим більше, тим краще.
Айван
426.09.09, 20:43Відповідь на 3 від Aywengo
Є відповідь, но її сформулювати треба на ясну голову.
Ви (ти?) не будете проти якщо я її дам пізніше? Просто дуже цікаво продовжити розмову з вами на дану тему.
Aywengo
526.09.09, 20:53Відповідь на 4 від Айван
Щиро дякую! Я не проти, і взагалі давай на "ти". Ну я думаю, ще краще було б і подружитись. Клікаєм по цьому апарату
?
Айван
626.09.09, 20:55Відповідь на 5 від Aywengo
Я вже
Aywengo
726.09.09, 20:58Відповідь на 6 від Айван
Я теж, тим більше, що наші Ніки співзвучні.
Айван
826.09.09, 21:02Відповідь на 7 від Aywengo
Напросився б в зброєносці, але вже вік не дозволяє
Aywengo
926.09.09, 21:03Відповідь на 8 від Айван
Чий?
Айван
1026.09.09, 21:05Відповідь на 9 від Aywengo
Мій