вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
ПИВОМАН
анонім
13.10.09, 18:54
пещера мента??? интересно - как на вкус?..
Богдан Ляшко
23.10.09, 20:04
Оригинально!!! Мент = ДЖИН???
Коментарі
анонім
13.10.09, 18:54
пещера мента???
интересно - как на вкус?.. 
Богдан Ляшко
23.10.09, 20:04
Оригинально!!! Мент = ДЖИН???
