Елена
44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років
ПИВОМАН
Гість: Slepoi
111.12.09, 09:21
Имя то комсомол)) Но больно на хиппи смахиваете)))
Гість: Per4ik
211.12.09, 10:08
хороо. что все закончилось... говорят, что для каждой эпохи справедливо: "Раньше жиь было лучше..." совок это опроверг...
Doctor House
311.12.09, 12:10Відповідь на 2 від Гість: Per4ik
Не згоден! Були звичайно і негативні моменти (і їх було не мало), але було багато чого позитивного, а головне стабільність та впевненість в завтрішньому дні, сьогодні я такого не спостерігаю.
Коментарі
Гість: Slepoi
111.12.09, 09:21
Имя то комсомол)) Но больно на хиппи смахиваете)))
Гість: Per4ik
211.12.09, 10:08
хороо. что все закончилось...
говорят, что для каждой эпохи справедливо: "Раньше жиь было лучше..."
совок это опроверг...
Doctor House
311.12.09, 12:10Відповідь на 2 від Гість: Per4ik
Не згоден! Були звичайно і негативні моменти (і їх було не мало), але було багато чого позитивного, а головне стабільність та впевненість в завтрішньому дні, сьогодні я такого не спостерігаю.