хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

Коментарі

Гість: Slepoi

111.12.09, 09:21

Имя то комсомол)) Но больно на хиппи смахиваете)))

    Гість: Per4ik

    211.12.09, 10:08

    хороо. что все закончилось...
    говорят, что для каждой эпохи справедливо: "Раньше жиь было лучше..."
    совок это опроверг...

      311.12.09, 12:10Відповідь на 2 від Гість: Per4ik

      Не згоден! Були звичайно і негативні моменти (і їх було не мало), але було багато чого позитивного, а головне стабільність та впевненість в завтрішньому дні, сьогодні я такого не спостерігаю.