Юлія
45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років
Умный_взгляд
Гість: Baynist
114.02.10, 18:20
ты суслика видишь -нет - а он есть +
214.02.10, 18:23Відповідь на 1 від Гість: Baynist
это офицер!!
Гість: Yka-l
317.02.10, 22:50
красавчик!!!!!!!!!!!!!
418.02.10, 20:01Відповідь на 3 від Гість: Yka-l
красавчик!!!!!!!!!!!!!нравица хоч телефон его дам
Гість: Bitch!!!5
521.02.10, 17:29
дааааааа,в україні тільки дівчата гарні!
621.02.10, 18:06Відповідь на 5 від Гість: Bitch!!!5
только не зазнавайтесь
721.02.10, 18:08Відповідь на 6 від Умный_взгляд
да ладно!!!!!
821.02.10, 18:16Відповідь на 7 від Гість: Bitch!!!5
Коментарі
Гість: Baynist
114.02.10, 18:20
Умный_взгляд
214.02.10, 18:23Відповідь на 1 від Гість: Baynist
это офицер!!

Гість: Yka-l
317.02.10, 22:50
красавчик!!!!!!!!!!!!!

Умный_взгляд
418.02.10, 20:01Відповідь на 3 від Гість: Yka-l
нравица
хоч телефон его дам

Гість: Bitch!!!5
521.02.10, 17:29
дааааааа,в україні тільки дівчата гарні!
Умный_взгляд
621.02.10, 18:06Відповідь на 5 від Гість: Bitch!!!5
только не зазнавайтесь
Гість: Bitch!!!5
721.02.10, 18:08Відповідь на 6 від Умный_взгляд
да ладно!!!!!
Умный_взгляд
821.02.10, 18:16Відповідь на 7 від Гість: Bitch!!!5