хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

Коментарі

Гість: ххх_ххх_ххх

128.02.10, 20:04

О чем?

    228.02.10, 20:08Відповідь на 1 від Гість: ххх_ххх_ххх

    О жизни

      Гість: ххх_ххх_ххх

      328.02.10, 20:12Відповідь на 2 від Йулька

      До-о-олго придется

        Гість: Маразматик

        428.02.10, 23:14

          Гість: Nу Не Ёпть?

          51.03.10, 01:12Відповідь на 1 від Гість: ххх_ххх_ххх

          О чем?...о погоде...
          А о чем же еше?

            61.03.10, 15:38Відповідь на 5 від Гість: Nу Не Ёпть?

            О, как вариант

              Гість: Nу Не Ёпть?

              71.03.10, 16:01Відповідь на 6 від Йулька

              О, как варианту нас паганая. серые тучи, ветер, минус, все злые... Одни продавцы в бутиках улыбаюцо... а хули им - у них кондишн и абагрев!
              А у Вас как?

                81.03.10, 16:44Відповідь на 7 від Гість: Nу Не Ёпть?

                А у нас в квартире газ
                А у вас ?

                  Гість: Nу Не Ёпть?

                  91.03.10, 20:18Відповідь на 8 від Йулька

                  А у нас в квартире газ
                  А у вас ?