вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
РибачОК
Panther
12.03.10, 20:06
Silv@
22.03.10, 20:06
просто класс!
Діду
32.03.10, 20:12
Фантазія однако!!! Цікаво чи з наших скульпторів хтось би склеїв таке. От би побачити у рідному місті. Матеріалу навалом.
42.03.10, 20:21Відповідь на 3 від Діду
А самому слабо?
L@sk@va
52.03.10, 20:43
Andy-Chief
62.03.10, 20:51
Супер!
Мари_НКа
72.03.10, 20:55
Шо воно-творча людина...
Гість: Аглофера
82.03.10, 21:08
Чижуня
92.03.10, 21:12
Здорово!!!
Гість: KAPJICOH
102.03.10, 21:17
Мдэ... Лепить можно из чего угодно,но так...эээ пля,хз как объяснить...короче такое может сделать только ХУДОЖНИК...
Коментарі
Panther
12.03.10, 20:06
Silv@
22.03.10, 20:06
Діду
32.03.10, 20:12
Цікаво чи з наших скульпторів хтось би склеїв таке.
От би побачити у рідному місті.
Матеріалу навалом.
РибачОК
42.03.10, 20:21Відповідь на 3 від Діду
А самому слабо?

L@sk@va
52.03.10, 20:43
Andy-Chief
62.03.10, 20:51
Супер!

Мари_НКа
72.03.10, 20:55
Шо воно-творча людина...
Гість: Аглофера
82.03.10, 21:08
Чижуня
92.03.10, 21:12
Здорово!!!

Гість: KAPJICOH
102.03.10, 21:17
Мдэ...

Лепить можно из чего угодно,но так...эээ пля,хз как объяснить...короче такое может сделать только ХУДОЖНИК...