хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Як вирощувати мед в домашніх умовах

Як вирощувати мед в домашніх умовах - мед





























38

Коментарі

Гість: Коростенка

126.05.10, 16:36

Да, до чего только не додумаются чудо-умельцы

    Гість: Angelycia

    226.05.10, 16:37

      Гість: canib

      326.05.10, 16:49

      им там не узко?

        426.05.10, 16:49

        Так всеодно на вулику ж стоїть )))

          526.05.10, 17:00

          Ого яка там тмпература?

            626.05.10, 17:00Відповідь на 4 від MuKeXa

            Так всеодно на вулику ж стоїть )))
            Наскільки я розумію - на вулику - тільки зпочатку, щоб почали розбудовувати, або щоб матка залізла...
            А далі вже можна переставляти в інше місце

              726.05.10, 17:04Відповідь на 6 від Шaлonaй

              А мені здається що ні. Хоча... я ж не пасічник

                826.05.10, 17:08Відповідь на 7 від MuKeXa

                А мені здається що ні. Хоча... я ж не пасічник
                Я теж.

                  926.05.10, 17:15

                  Это правда?

                    1026.05.10, 17:27Відповідь на 9 від Svetlaya*

                    Это правда?
                    Як бачите

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна