вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Шaлonaй
Гість: Коростенка
126.05.10, 16:36
Да, до чего только не додумаются чудо-умельцы
Гість: Angelycia
226.05.10, 16:37
Гість: canib
326.05.10, 16:49
им там не узко?
MuKeXa
426.05.10, 16:49
Так всеодно на вулику ж стоїть )))
DOC_UA
526.05.10, 17:00
Ого яка там тмпература?
626.05.10, 17:00Відповідь на 4 від MuKeXa
Так всеодно на вулику ж стоїть ))) Наскільки я розумію - на вулику - тільки зпочатку, щоб почали розбудовувати, або щоб матка залізла... А далі вже можна переставляти в інше місце
726.05.10, 17:04Відповідь на 6 від Шaлonaй
А мені здається що ні. Хоча... я ж не пасічник
826.05.10, 17:08Відповідь на 7 від MuKeXa
А мені здається що ні. Хоча... я ж не пасічник Я теж.
Svetlaya*
926.05.10, 17:15
Это правда?
1026.05.10, 17:27Відповідь на 9 від Svetlaya*
Это правда? Як бачите
Коментарі
Гість: Коростенка
126.05.10, 16:36
Да, до чего только не додумаются чудо-умельцы
Гість: Angelycia
226.05.10, 16:37
Гість: canib
326.05.10, 16:49
им там не узко?
MuKeXa
426.05.10, 16:49
Так всеодно на вулику ж стоїть )))
DOC_UA
526.05.10, 17:00
Ого яка там тмпература?

Шaлonaй
626.05.10, 17:00Відповідь на 4 від MuKeXa
Наскільки я розумію - на вулику - тільки зпочатку, щоб почали розбудовувати, або щоб матка залізла...
А далі вже можна переставляти в інше місце
MuKeXa
726.05.10, 17:04Відповідь на 6 від Шaлonaй
А мені здається що ні. Хоча... я ж не пасічник

Шaлonaй
826.05.10, 17:08Відповідь на 7 від MuKeXa
Svetlaya*
926.05.10, 17:15
Это правда?
Шaлonaй
1026.05.10, 17:27Відповідь на 9 від Svetlaya*
Як бачите