68.06.10, 23:41Відповідь на 4 від Гість: Аллочка)))
Мы просто ангелыПовезло ж вам, а можливо і ні. Всі "ВИ"(Я,МИ) з чогось вважаєте, які "ВИ"(Я,МИ) є і чого так багато варті, при чому нічого при цьому не роблячи, і вся "ВАША(НАША) вартість зводиться на самому ділі до нуля. Бо ніщо з нічого не береться......(не мої слова, і я не відстоюю ні Ж ,ні Ч позицію, а нейтральну)
Коментарі
Твоя подружка
18.06.10, 21:15
DARINE
28.06.10, 21:34
BloodCat
38.06.10, 21:40
Гість: Аллочка)))
48.06.10, 22:13
Мы просто ангелы

evilAngell
58.06.10, 22:23
краса!
Гість: Fentezy
68.06.10, 23:41Відповідь на 4 від Гість: Аллочка)))
Повезло ж вам, а можливо і ні. Всі "ВИ"(Я,МИ) з чогось вважаєте, які "ВИ"(Я,МИ) є і чого так багато варті, при чому нічого при цьому не роблячи, і вся "ВАША(НАША) вартість зводиться на самому ділі до нуля. Бо ніщо з нічого не береться......(не мої слова, і я не відстоюю ні Ж ,ні Ч позицію, а нейтральну)
BryusLee
78.06.10, 23:48Відповідь на 6 від Гість: Fentezy
Тобто Єврейську

Гість: Melania
88.06.10, 23:48
последнее в тему очень-очень
Гість: Fentezy
99.06.10, 00:00Відповідь на 7 від BryusLee
Причому тут Євреї?
Гість: _Cliff_
109.06.10, 00:03
блин... бесят надписи типо "пойми, парниша!!" еще и с ошибкой написано...