"Швидка копійка" з "копняковим прискоренням"
- 15.06.10 12:50
- зображення

- Дядьку, а чому ми тут стоїмо?
- То хіба не бачиш, що "Швидка копійка"?
- А чому так довго!?
- Бо прискорення копнякове!
- То може б Ви підсобили?
- Та ні... Я ощадливий!

"Ощадбанк" завжди поруч!
Коментарі
оxхAriyAхxо
115.06.10, 19:38
N 47-ий
215.06.10, 19:49Відповідь на 1 від оxхAriyAхxо
Гість: Краля Галя
316.06.10, 18:46
Ха-ха. У мене в цьому банку рахунок.
N 47-ий
416.06.10, 19:08Відповідь на 3 від Гість: Краля Галя
Ananserr
517.06.10, 11:46
N 47-ий
617.06.10, 11:56Відповідь на 5 від Ananserr