День народження (від друзів)
- 16.06.10 11:02
- історії
Але діти теж забули.
Ви уявляєте, з якими почуттями я їхав на роботу. Але коли я зайшов у свій кабінет, секретарка Юля сказала мені ніжно:
- Доброго ранку, Шеф. З Днем Народження!
І я відчув себе трохи краще Десь в середині дня, Юля постукала до мене і сказала:
- Шеф, давайте підемо пообідаємо разом! Це ж ваш День Народження!
І ми пішли. Після третього мартіні Юля сказала:
- Шеф, поїхали-но до мене додому. Адже справ на роботі немає, а у вас День Народження!
І ми поїхали. Коли ми приїхали, Юля прошепотіла мені на вухо:
- Шеф, сідайте ось тут на диван, а я піду і одягну на себе що-небудь більш зручне!
І вона пішла.
Через хвилин п'ять відчинилися двері і увійшла Юля з тортом, за нею йшли моя дружина, діти, батьки, теща, колеги, друзі та багато інших.
А я сидів на дивані голий і думав: Сука звільнена!
Коментарі
Гість: ukrainochka**
116.06.10, 11:27
Гість: valericlub
216.06.10, 14:11
abzazz
316.06.10, 14:47
Гість: aprel26
416.06.10, 14:51
semiramida_o
516.06.10, 20:23
UNG
616.06.10, 22:34
Ксю2412
717.06.10, 09:09
А почему сука?Это мужик долбоеб,лишь бы жене изменить!
анонім
81.07.10, 17:09