хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Доброе утро!:-)

Доброе утро!:-) - кофе, утро, чашки

15

Коментарі

117.06.10, 11:01

заверните мне, пожалуйста, ту, что справа)))

    217.06.10, 11:09

    Доброе утро!!!!

      Гість: Лиличка****

      317.06.10, 11:22

      Я левую беру...обожаю черный кофе.

        417.06.10, 11:32

        А мне в начале правую , а потом я буду как левая

          517.06.10, 13:04


          на стрічці була картинка з котом -надпис"я б кохав ранок ,якщо ві починатиметься пізніше

            617.06.10, 16:17

            Я пока кофе не выпью, то такая же как справа

              Гість: Бельченок

              717.06.10, 20:01

              Доброе....!!!

                817.06.10, 23:09

                  918.06.10, 00:44Відповідь на 1 від Vel12

                  Без проблем!))

                    1018.06.10, 00:43Відповідь на 8 від старый дед

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна