вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Ognennaya
Vel12
117.06.10, 11:01
заверните мне, пожалуйста, ту, что справа)))
VikaNika
217.06.10, 11:09
Доброе утро!!!!
Гість: Лиличка****
317.06.10, 11:22
Я левую беру...обожаю черный кофе.
zmm
417.06.10, 11:32
А мне в начале правую , а потом я буду как левая
kilan
517.06.10, 13:04
на стрічці була картинка з котом -надпис"я б кохав ранок ,якщо ві починатиметься пізніше
Аллусинька
617.06.10, 16:17
Я пока кофе не выпью, то такая же как справа
Гість: Бельченок
717.06.10, 20:01
Доброе....!!!
старый дед
817.06.10, 23:09
918.06.10, 00:44Відповідь на 1 від Vel12
Без проблем!))
1018.06.10, 00:43Відповідь на 8 від старый дед
Коментарі
Vel12
117.06.10, 11:01
заверните мне, пожалуйста, ту, что справа)))
VikaNika
217.06.10, 11:09
Гість: Лиличка****
317.06.10, 11:22
Я левую беру...обожаю черный кофе.
zmm
417.06.10, 11:32
А мне в начале правую , а потом я буду как левая
kilan
517.06.10, 13:04
на стрічці була картинка з котом -надпис"я б кохав ранок ,якщо ві починатиметься пізніше
Аллусинька
617.06.10, 16:17
Я пока кофе не выпью, то такая же как справа

Гість: Бельченок
717.06.10, 20:01
старый дед
817.06.10, 23:09
Ognennaya
918.06.10, 00:44Відповідь на 1 від Vel12
Без проблем!))

Ognennaya
1018.06.10, 00:43Відповідь на 8 від старый дед