хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

оО

Їздив до Китаю на екскурсію. Там гід (мила така китаяночка) видала:
- А зараз ми наближаємось до невеличкого провінційного містечка, тут мешкає всього 6,5 млн(!) чоловік...

Повернувся до Києва як до села...
66

Коментарі

19.03.11, 11:09

І де вони з такою густотою населення ще й гречку вирощують?

    29.03.11, 11:10Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

    Якось не цікавився...
    Бо як побачив "заархівовані" подушки й ковдру, вже нічому не дивувався %)

      39.03.11, 11:46

      Бідна Росія!

        49.03.11, 12:22

          59.03.11, 13:00

          Китайських космонавтів - називають тайконавтами!

            69.03.11, 13:55

            Днепр - тоже деревня

              Гість: sanchezstar

              79.03.11, 14:07

              У них там народжуваність давно вже контролюють.

                анонім

                89.03.11, 14:36Відповідь на 6 від Лінулька

                Про Кривбас я взагалі промовчу.

                  Гість: lybohora

                  99.03.11, 16:15

                  як на хутір ))

                    Гість: pall@din

                    109.03.11, 16:22

                    с такими темпами китайская деревня скоро будет больше Украины ...(((

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна