хочу сюди!

Знайомства

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

4 фотографії

Анонім

Между любовью и дружбой:)

Между любовью и дружбой:)

4

Коментарі

116.04.11, 20:13

а він вегетотивно розмножується

    анонім

    216.04.11, 20:17Відповідь на 1 від SFM

    чебурашка? ушами, что-ли?

      316.04.11, 20:41Відповідь на 2 від анонім

      а хто його знає. його в енциклопедії так і нема

        анонім

        416.04.11, 20:45Відповідь на 3 від SFM

        не мышонок, не лягушка, а неведома зверушка но зато одна из любимейших!

          516.04.11, 20:50Відповідь на 4 від анонім

          пушкін рулить

            анонім

            616.04.11, 20:58Відповідь на 5 від SFM

            думаю, Пушкин будет рулить всегда

              716.04.11, 21:14Відповідь на 6 від анонім

              класик

                анонім

                816.04.11, 21:16Відповідь на 7 від SFM

                да, и один из любимых. Лермонтова еще люблю, Булгакова обожаю, раннего Шевченко (баллады его)

                  916.04.11, 21:30Відповідь на 8 від анонім

                  загдав булгакова. мені він ні під яким соусом не поліз. навіть під майонезом. а Шевченко.... то інша справа. Пушкін теж

                    анонім

                    1016.04.11, 21:34Відповідь на 9 від SFM

                    ну Булгаков очень особенный автор. Я заметила, что он или нравиться безоговорочно, или совсем не идет. Середины как-то нету. Я тоже не все его произведения люблю, но "Мастер и Маргарита". "Белая гвардия", "Собачье сердце" и "Бег" просто обожаю

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна