Катюшечка
38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років
Анонім
SFM
116.04.11, 20:13
а він вегетотивно розмножується
анонім
216.04.11, 20:17Відповідь на 1 від SFM
чебурашка? ушами, что-ли?
316.04.11, 20:41Відповідь на 2 від анонім
а хто його знає. його в енциклопедії так і нема
416.04.11, 20:45Відповідь на 3 від SFM
не мышонок, не лягушка, а неведома зверушка но зато одна из любимейших!
516.04.11, 20:50Відповідь на 4 від анонім
пушкін рулить
616.04.11, 20:58Відповідь на 5 від SFM
думаю, Пушкин будет рулить всегда
716.04.11, 21:14Відповідь на 6 від анонім
класик
816.04.11, 21:16Відповідь на 7 від SFM
да, и один из любимых. Лермонтова еще люблю, Булгакова обожаю, раннего Шевченко (баллады его)
916.04.11, 21:30Відповідь на 8 від анонім
загдав булгакова. мені він ні під яким соусом не поліз. навіть під майонезом. а Шевченко.... то інша справа. Пушкін теж
1016.04.11, 21:34Відповідь на 9 від SFM
ну Булгаков очень особенный автор. Я заметила, что он или нравиться безоговорочно, или совсем не идет. Середины как-то нету. Я тоже не все его произведения люблю, но "Мастер и Маргарита". "Белая гвардия", "Собачье сердце" и "Бег" просто обожаю
Коментарі
SFM
116.04.11, 20:13
а він вегетотивно розмножується
анонім
216.04.11, 20:17Відповідь на 1 від SFM
чебурашка? ушами, что-ли?

SFM
316.04.11, 20:41Відповідь на 2 від анонім
а хто його знає. його в енциклопедії так і нема
анонім
416.04.11, 20:45Відповідь на 3 від SFM
не мышонок, не лягушка, а неведома зверушка
но зато одна из любимейших!
SFM
516.04.11, 20:50Відповідь на 4 від анонім
пушкін рулить
анонім
616.04.11, 20:58Відповідь на 5 від SFM
думаю, Пушкин будет рулить всегда
SFM
716.04.11, 21:14Відповідь на 6 від анонім
анонім
816.04.11, 21:16Відповідь на 7 від SFM
да, и один из любимых. Лермонтова еще люблю, Булгакова обожаю, раннего Шевченко (баллады его)
SFM
916.04.11, 21:30Відповідь на 8 від анонім
загдав булгакова. мені він ні під яким соусом не поліз. навіть під майонезом. а Шевченко.... то інша справа. Пушкін теж
анонім
1016.04.11, 21:34Відповідь на 9 від SFM
ну Булгаков очень особенный автор. Я заметила, что он или нравиться безоговорочно, или совсем не идет. Середины как-то нету. Я тоже не все его произведения люблю, но "Мастер и Маргарита". "Белая гвардия", "Собачье сердце" и "Бег" просто обожаю