вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
starik-6533
122.04.11, 10:03
Настораживает...
sunris
222.04.11, 10:15
ого-го........ положим на работу
анонім
322.04.11, 10:15Відповідь на 1 від starik-6533
по чуть-чуть
422.04.11, 10:16Відповідь на 2 від sunris
типа того
Y@N
522.04.11, 10:32
"маловато будет"...
622.04.11, 10:38Відповідь на 5 від Y@N
722.04.11, 11:40
822.04.11, 12:08Відповідь на 3 від анонім
По чут-чут МОЖНО!!!
922.04.11, 13:23Відповідь на 7 від анонім
Burжуй
1022.04.11, 14:35
А можно с пивом? У меня от шампуня голова болит...
Коментарі
starik-6533
122.04.11, 10:03
Настораживает...

sunris
222.04.11, 10:15
анонім
322.04.11, 10:15Відповідь на 1 від starik-6533
по чуть-чуть

анонім
422.04.11, 10:16Відповідь на 2 від sunris
типа того

Y@N
522.04.11, 10:32
"маловато будет"...

анонім
622.04.11, 10:38Відповідь на 5 від Y@N
анонім
722.04.11, 11:40
starik-6533
822.04.11, 12:08Відповідь на 3 від анонім
По чут-чут МОЖНО!!!

анонім
922.04.11, 13:23Відповідь на 7 від анонім
Burжуй
1022.04.11, 14:35
А можно с пивом? У меня от шампуня голова болит...