вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
losstar
Гість: Растишка
123.04.11, 10:01
именно "Батьковіч" ... и еще мне понравилось, он тут нашего земляка щимит, а на заднем плане два Грузина спокойно ходят)))
Гість: al_750734
223.04.11, 11:57
323.04.11, 15:48Відповідь на 1 від Гість: Растишка
се ляви...
423.04.11, 15:48Відповідь на 2 від Гість: al_750734
Ok!Sana
525.04.11, 19:20
"Разом нас багато, нас не подолати"
625.04.11, 19:37Відповідь на 5 від Ok!Sana
поки будем дулю в кишені тримати
725.04.11, 19:38Відповідь на 6 від losstar
поки будем дулю в кишені триматиі сало в комічині
825.04.11, 19:54Відповідь на 7 від Ok!Sana
Obriy
926.04.11, 14:24
наші люди це сіль землі, шкода що так все зараз є
1026.04.11, 20:19Відповідь на 9 від Obriy
Згоден на 100%
Коментарі
Гість: Растишка
123.04.11, 10:01
именно "Батьковіч" ...
и еще мне понравилось, он тут нашего земляка щимит, а на заднем плане два Грузина спокойно ходят)))
Гість: al_750734
223.04.11, 11:57
losstar
323.04.11, 15:48Відповідь на 1 від Гість: Растишка
losstar
423.04.11, 15:48Відповідь на 2 від Гість: al_750734
Ok!Sana
525.04.11, 19:20
"Разом нас багато, нас не подолати"

losstar
625.04.11, 19:37Відповідь на 5 від Ok!Sana
поки будем дулю в кишені тримати

Ok!Sana
725.04.11, 19:38Відповідь на 6 від losstar
і сало в комічині

losstar
825.04.11, 19:54Відповідь на 7 від Ok!Sana
Obriy
926.04.11, 14:24
наші люди це сіль землі, шкода що так все зараз є
losstar
1026.04.11, 20:19Відповідь на 9 від Obriy
Згоден на 100%