хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Знай наших...

Знай наших... - карикатура

49

Коментарі

Гість: Растишка

123.04.11, 10:01

именно "Батьковіч" ...
и еще мне понравилось, он тут нашего земляка щимит, а на заднем плане два Грузина спокойно ходят)))

    Гість: al_750734

    223.04.11, 11:57

      323.04.11, 15:48Відповідь на 1 від Гість: Растишка

      се ляви...

        423.04.11, 15:48Відповідь на 2 від Гість: al_750734

          525.04.11, 19:20

          "Разом нас багато, нас не подолати"

            625.04.11, 19:37Відповідь на 5 від Ok!Sana

            поки будем дулю в кишені тримати

              725.04.11, 19:38Відповідь на 6 від losstar

              поки будем дулю в кишені триматиі сало в комічині

                825.04.11, 19:54Відповідь на 7 від Ok!Sana

                  926.04.11, 14:24

                  наші люди це сіль землі, шкода що так все зараз є

                    1026.04.11, 20:19Відповідь на 9 від Obriy

                    Згоден на 100%