Не судьба...
- 3.07.11 10:31
- зображення

Вечер.
Скамейка.
Сижу.
Дождь.
Сыро.
Зябко.
Гады.
Все.
Девушка.
Прошла.
Красивая.
Одна.
Гордая.
Остановилась.
Оглянулась.
Она?
Судьба?
Подошла.
Сама.
Привет.
Привет.
Мокнешь?
Мокну.
Зачем?
Так.
Романтик?
Романтик.
Сочувствую.
Спасибо.
Тысяча.
Что?
Развлеку.
Благодарю.
Дурак!
Ушла.
Сижу.
Дождь.
Сыро.
Зябко.
Улыбаюсь.
Коментарі
анонім
13.07.11, 10:48
Сыро.

Зябко.
Улыбаюсь.
Сэкономил.
Тысячу.
Дибил.
Natka90
23.07.11, 16:21Відповідь на 1 від анонім
Гість: Shooter[Ok]
33.07.11, 17:35Відповідь на 1 від анонім
ЖЖёшь!
анонім
43.07.11, 17:37Відповідь на 3 від Гість: Shooter[Ok]
Ыгы