вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
mNoga
Jag
118.07.11, 21:14
сначала подумал, что это - реклама чупа-чупса)))
Снежка
218.07.11, 21:15
318.07.11, 21:17Відповідь на 1 від Jag
чупа-чупс отдыхает!!! кстати, видела конфету "лизун-сосун" не вру, ей-богу
418.07.11, 21:17Відповідь на 2 від Снежка
скажи! плакалъ...
518.07.11, 21:19Відповідь на 3 від mNoga
ну и как, понравилась?))
618.07.11, 21:21Відповідь на 5 від Jag
а то! люблю, знаете ли, полизать... пососать... цукерка нефігова - "тузік" вкусний (подерв’янський)
анонім
718.07.11, 21:27
818.07.11, 21:33Відповідь на 6 від mNoga
а то! люблю, знаете ли, полизать... пососать... цукерка нефігова - "тузік" вкусний (подерв’янський)ну здорово - нашла конфету по вкусу и наклонностям своим)))
918.07.11, 21:37Відповідь на 7 від анонім
1018.07.11, 21:38Відповідь на 8 від Jag
ага! а вкусы у меня разнообразные
Коментарі
Jag
118.07.11, 21:14
сначала подумал, что это - реклама чупа-чупса)))

Снежка
218.07.11, 21:15
mNoga
318.07.11, 21:17Відповідь на 1 від Jag
чупа-чупс отдыхает!!!
кстати, видела конфету "лизун-сосун"
не вру, ей-богу 
mNoga
418.07.11, 21:17Відповідь на 2 від Снежка
скажи! плакалъ...
Jag
518.07.11, 21:19Відповідь на 3 від mNoga
mNoga
618.07.11, 21:21Відповідь на 5 від Jag
а то! люблю, знаете ли, полизать... пососать...
цукерка нефігова - "тузік" вкусний (подерв’янський)
анонім
718.07.11, 21:27
Jag
818.07.11, 21:33Відповідь на 6 від mNoga
ну здорово - нашла конфету по вкусу и наклонностям своим)))

mNoga
918.07.11, 21:37Відповідь на 7 від анонім
mNoga
1018.07.11, 21:38Відповідь на 8 від Jag
ага! а вкусы у меня разнообразные
