....=))
- 24.09.11 1:26
- історії
Я б тебе із задоволенням образив, та боюся, що краще ніж у природи у мене всерівно не вийде.
Напис у ліфті: “Я знайду тебе, с@ка!”
Оце я розумію. В активному пошуку людина.
Маніяк забігає в автобус.
Маніяк: – Зараз усіх відтрахаю!
Дівчина: – Ну хоч літніх не чіпайте!
Бабця: – Будь мужиком! Сказав всіх – отже всіх!
Хлопець – дівчині:
- В тебе автомобіль є?
- Є.
- Дасиш мені ввечері?
- Дам. А про машину навіщо запитував?
- Як послати на х@й, щоб не образити?
- Іди на х@й. Не ображайся.
В першу шлюбну ніч лежить колобок і думає:
- От баба, сволота, не доліпила!
Настя навіть і не підозрювала що фразу "Зараз ви в мене отримаєте п@зди", гопніки сприймуть буквально.
Весілля - це урочиста здача п@зди в експлуатацію!
У кожній маленькій дівчинці, у кожній сором’язливій лапочці, можуть бути десь сховані бл@дські гени прабабусі ...
Мужики, а ви знаєте скільки коштують тампони?
20 гривень!
20 гривень і в п@зду!!!??
Дівчата всі чекають на принца, але не знають що принци приходять до принцес, а не до бл@дських істеричок.
Кровоточивість ясен - перша ознака того, що ви довийобувались.
- Вона: після того, що трапилось між нами сьгодніі вночі,ми маємо якось скріпити наши відносини.
-Він: Погоджуюсь, дай п'ять!
По статистиці 8 із 7! Бо одна дає двічі!
- Синку, не можна дівчину в інтернеті шукати!
- А ти маму як знайшов?
- Як-як... в покер виграв
Бабця в переповненому тролейбусі:
– Мужики, не поколіть яйця!
– Що, баба, яйця везеш?
– Ні, цвяхи!
- Любий я тобі зрадила я мала зразу трьох партнерів
- Стерво ти хоч мала як дихати ??!!
- Мама, а звідки діти беруться?
- Я ж тобі казала, їх лелека приносить
- Та це я знаю! А хто лелеку тр@хає?
- Люба, я виграв 1 000 000 $, збирай речі!
- Які речі ?
- Всі, і уйобуй нах@й !
В армії:
— На перший-другий, бл@ть, розрахуйсь!
— Перший!
— Другий!
— Бл@ть!
Коментарі
Orangе Devil
124.09.11, 11:25
анонім
224.09.11, 11:45Відповідь на 1 від Orangе Devil
Orangе Devil
324.09.11, 11:46Відповідь на 2 від анонім
анонім
424.09.11, 11:53Відповідь на 3 від Orangе Devil
я не пью, особенно пиво и слабоалкогольное всякое
Orangе Devil
524.09.11, 11:54Відповідь на 4 від анонім
ухты
впервые вижу чтобы мальчик не пил пиво.....
а что ты пьешь?
анонім
624.09.11, 11:59Відповідь на 5 від Orangе Devil
а что тут удивительного?)
в большинстве я вообще ничего не пью
Orangе Devil
724.09.11, 12:02Відповідь на 6 від анонім
ну просто все мои друзья и знакомые те еще любители спиртного... ))
не пьешь... не куришь... ну просто супер))

Молодец
анонім
824.09.11, 12:05Відповідь на 7 від Orangе Devil
а я наоборот не люблю спиртное....
не пью, не курю, что супер? всеравно разгильдяй разгильдяем
Orangе Devil
924.09.11, 12:07Відповідь на 8 від анонім
супер, то что не пьешь и не куришь))

ну разгильдяйство... это поправимо)
анонім
1024.09.11, 12:10Відповідь на 9 від Orangе Devil
уже поздно и сложно хоть что-то поправлять....)