хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Анонім

....=))

Класно мати дівчину, яка працює в міліції....тепер я з гордістю можу казати шо їбав я нашу міліцію в рот.

Я б тебе із задоволенням образив, та боюся, що краще ніж у природи у мене всерівно не вийде.

Напис у ліфті: “Я знайду тебе, с@ка!”
Оце я розумію. В активному пошуку людина.

Маніяк забігає в автобус.
Маніяк: – Зараз усіх відтрахаю!
Дівчина: – Ну хоч літніх не чіпайте!
Бабця: – Будь мужиком! Сказав всіх – отже всіх!

Хлопець – дівчині:
- В тебе автомобіль є?
- Є.
- Дасиш мені ввечері?
- Дам. А про машину навіщо запитував?

- Як послати на х@й, щоб не образити?
- Іди на х@й. Не ображайся.

В першу шлюбну ніч лежить колобок і думає:
- От баба, сволота, не доліпила!

Настя навіть і не підозрювала що фразу "Зараз ви в мене отримаєте п@зди", гопніки сприймуть буквально.

Весілля - це урочиста здача п@зди в експлуатацію!

У кожній маленькій дівчинці, у кожній сором’язливій лапочці, можуть бути десь сховані бл@дські гени прабабусі ...

Мужики, а ви знаєте скільки коштують тампони?
20 гривень!
20 гривень і в п@зду!!!??

Дівчата всі чекають на принца, але не знають що принци приходять до принцес, а не до бл@дських істеричок.

Кровоточивість ясен - перша ознака того, що ви довийобувались.

- Вона: після того, що трапилось між нами сьгодніі вночі,ми маємо якось скріпити наши відносини.
-Він: Погоджуюсь, дай п'ять!

По статистиці 8 із 7! Бо одна дає двічі!

- Синку, не можна дівчину в інтернеті шукати!
- А ти маму як знайшов?
- Як-як... в покер виграв

Бабця в переповненому тролейбусі:
– Мужики, не поколіть яйця!
– Що, баба, яйця везеш?
– Ні, цвяхи!

- Любий я тобі зрадила я мала зразу трьох партнерів
- Стерво ти хоч мала як дихати ??!!

- Мама, а звідки діти беруться?
- Я ж тобі казала, їх лелека приносить
- Та це я знаю! А хто лелеку тр@хає?

- Люба, я виграв 1 000 000 $, збирай речі!
- Які речі ?
- Всі, і уйобуй нах@й !

В армії:
— На перший-другий, бл@ть, розрахуйсь!
— Перший!
— Другий!
— Бл@ть!
2

Коментарі

124.09.11, 11:25

    анонім

    224.09.11, 11:45Відповідь на 1 від Orangе Devil

      324.09.11, 11:46Відповідь на 2 від анонім

        анонім

        424.09.11, 11:53Відповідь на 3 від Orangе Devil

        я не пью, особенно пиво и слабоалкогольное всякое

          524.09.11, 11:54Відповідь на 4 від анонім

          ухты впервые вижу чтобы мальчик не пил пиво.....
          а что ты пьешь?

            анонім

            624.09.11, 11:59Відповідь на 5 від Orangе Devil

            а что тут удивительного?)
            в большинстве я вообще ничего не пью

              724.09.11, 12:02Відповідь на 6 від анонім

              ну просто все мои друзья и знакомые те еще любители спиртного... ))
              Молодец не пьешь... не куришь... ну просто супер))

                анонім

                824.09.11, 12:05Відповідь на 7 від Orangе Devil

                а я наоборот не люблю спиртное....
                не пью, не курю, что супер? всеравно разгильдяй разгильдяем

                  924.09.11, 12:07Відповідь на 8 від анонім

                  супер, то что не пьешь и не куришь))
                  ну разгильдяйство... это поправимо)

                    анонім

                    1024.09.11, 12:10Відповідь на 9 від Orangе Devil

                    уже поздно и сложно хоть что-то поправлять....)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна